konkurs-clochee

Pięknie nawilżone i ujędrniona skóra twarzy to marzenie chyba każdej kobiety, na szczęście dzięki kosmetykom dobrej jakości to marzenie jest możliwe do zrealizowania w szybkim tempie. Jednym z najlepszych kosmetyków nawilżająco-ujędrniających na rynku jest krem marki Clochee, który można wygrać w naszym konkursie organizowanym wspólnie z tą marką.

Marka Clochee zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych i ekologicznych. W składzie ich produktów znajdziemy surowce roślinne pochodzące z kontrolowanych plantacji posiadających certyfikaty, które ponadto nie są w żaden sposób testowane na zwierzętach. Dzięki temu, że w ich składzie nie znajdziemy żadnych odzwierzęcych substancji będą one idealne również dla wegan oraz wegetarian.  Z całą pewnością jest to marka, której mogą zaufać osoby zainteresowane ekologią oraz naturalną pielęgnacją.

Informacje o nagrodach

Krem nawilżająco – ujędrniający polskiej marki Clochee to naturalny, zdrowy produkt całkowicie pozbawiony substancji syntetycznych. Kosmetyk ten idealnie nadaje się do codziennego stosowania, z całą pewnością będzie stanowił doskonałą bazę pod makijaż dla każdej z Was. Mamy taką pewność, ponieważ zawiera on kompleks kwasów tłuszczowych z nasion lnu oraz  witaminę F, która przeciwdziała utracie wody i hamuje procesy starzenia. Ponadto krem chroni skórę tworząc na jej powierzchni cienką warstwę ochronną oraz odbudowuje jej płaszcz lipidowy.

Wspólnie z Clochee przygotowaliśmy dla Was 5 kremów nawilżająco – ujędrniających tej marki (termin przydatności kosmetyków do końca listopada 2015 r.).

Pytanie konkursowe

Aby zdobyć jeden z pięciu kremów nawilżających marki Clochee dokończ poniższe zdanie.

W naturalnych kosmetykach cenię sobie….

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na odpowiedzi czekamy do 19.08.2015r. do godz. 23.59.  Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1)Spośród wypowiedzi nadesłanych do 19.08.2015r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2)Fundatorem nagród –5 kremów Clochee jest  firma Clochee.
3)Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4)Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu..
5)Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6)W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7)Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8)Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany