Wiosną świat się zmienia. Czy chcesz, aby Twój dom nabrał barw i zyskał zupełnie nowe oblicze? Wpuść wiosnę do swojego domu i przygotuj się na zmiany!

Aranżacja domu na wiosnę

Wiosna to idealna pora, aby pomyśleć o zmianie wystroju wnętrza swojego domu. Po ciężkiej i przygnębiającej zimie, nadszedł powiew świeżości i lekkości. Te same aranżacje mogą wydawać się zbyt ciężkie, nudne i przypominają niekorzystną, zimową aurę. Co zrobić, aby dom nabrał wiosennego uroku?

Ciepłe odcienie wiosny

Jasne, żywe i soczyste kolory, to najlepszy znak rozpoznawczy wiosny. Aby nadać mieszkaniu jaśniejszego tonu, najlepiej pobawić się mieszanką wyrazistych kolorów, które dominują w naturze. Wystarczy spojrzeć na ogród lub park: zielenie, żółcie, czerwienie i róże dodadzą życia każdemu wnętrzu.

Jeśli nie planujesz akurat malowania ani wymiany mebli – nic nie szkodzi! Kup nowe, zwiewne zasłony, zmień obrus, dokup kolorowe poduszki na kanapę w salonie. Koniecznie spraw sobie lekką firankę i wpuść jak najwięcej światła do mieszkania.

Wiosenne dodatki

Słowem kluczowym dekorowania każdego domu są dodatki. Umiejętnie dobrane potrafią przemienić zwyczajne wnętrze za każdym razem w niezwykłe, wyjątkowe miejsce. Czasami wystarczy jedynie kilka akcentów, by dom nabrał promiennego, wiosennego wyglądu.