Wiosna to doskonała okazja na zmiany!

Wiosna to doskonała okazja, żeby przystąpić do realizacji planów, które do tej pory odkładaliśmy na bliżej nieokreśloną przyszłość.  Słońce i przyroda budząca się do życia zachęcają do działania.

Wprawdzie do kalendarzowej wiosny pozostał jeszcze miesiąc, ale wszystko wskazuje na to, iż na dobre pożegnaliśmy zimę.  Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur często wygląda słońce, a temperatura powietrza pozwala zamienić kozaki na wygodne półbuty.  Wiosenna aura sprzyja dobremu samopoczuciu i różnym formom aktywności.

Zapisz się na kurs językowy!

Planowałaś zapisać się na kurs hiszpańskiego przed wakacyjnym wyjazdem do Barcelony? Możesz to zrobić już dziś! Po zajęciach  warto wybrać się do parku, aby w promieniach słońca utrwalić nowe słówka i przyswoić gramatykę. Możesz  też podczas wiosennego spaceru nazywać mijane drzewa, mosty i domy ich hiszpańskimi odpowiednikami. Zrób wszystko, aby nauka zamieniła się w przyjemność.

Zadbaj o smukłą sylwetkę!

Zanim odwiedzisz zagraniczne  plaże, warto zadbać o smukłą sylwetkę.  Aby osiągnąć sukces, należy działać kompleksowo. Dietę bogatą w owocowo-warzywne koktajle połącz z ruchem na świeżym powietrzu. Nigdy nie lubiłaś biegać?  Wieczorny jogging możesz zastąpić pracami na działce. Najważniejsze, aby forma aktywności fizycznej w pełni ci odpowiadała, w przeciwnym wypadku szybko się zniechęcisz i odpuścisz sobie ćwiczenia.  Przejście na dietę nie musi oznaczać odmawiania sobie przyjemności.  W Internecie znajdziesz wiele przepisów, dzięki którym przygotujesz ulubione potrawy w niskokalorycznej wersji.  Czasem wystarczy zastąpić smażenie gotowaniem na parze, a chipsy suszonymi, dobrze przyprawionymi warzywami.

 Wiosna to doskonała okazja na zmiany!

Wyremontuj mieszkanie!

Chciałabyś zmienić wystrój mieszkania? Nie odkładaj tej decyzji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Wiosna stanowi doskonałą okazję do przeprowadzenia remontu i wprowadzenia zmian.  Pamiętaj, iż latem trudno znaleźć dobrego fachowca, ponieważ w wakacje Polacy przystępują do odnawiania wnętrz. Z kolei jesienią i zimą farby wolniej schną ze względu na niską temperaturę i dużą wilgotność powietrza.

Zmień fryzurę i makijaż!

 Nadchodzącą wiosnę warto przywitać w nowej fryzurze i makijażu. Zima to trudny czas dla włosów, pod wpływem pocierania o płaszcz, sweter czy szalik, kosmyki ulegają uszkodzeniu  i stają się łamliwe. W związku z tym należy podciąć zniszczone końcówki. Warto też zastanowić się nad modnym cięciem, cieniowaniem  czy farbowaniem.  Wiosna to doskonała okazja to eksperymentowania z makijażem. Podkreśl usta pomadką w soczystym odcieniu, sprawdź, jak wyglądasz w fioletowych cieniach do powiek.

Marlena