Hanna Cygler promuje swoją książkę w Empiku

W piątek, 27 lutego w salonie Empik, w łódzkiej Manufakturze Hanna Cygler będzie promowała swoją najnowszą książkę „Złodziejki czasu”. Na spotkanie z pisarką zapraszamy na godzinę 18:00.

„Złodziejki czasu” – najnowsza książka Hanny Cygler – to zwariowana i zabawna powieść o czterech pisarkach, które poznają się na gali festiwalu literatury kobiecej. Każda z nich uprawia inny gatunek literacki. Są w różnym wieku, ale łączą je pasja pisania, miłość i zdrada, problemy małżeńskie i przez lata skrywana tajemnica. Wszystko, co przeżywają razem i osobno, jest wspaniałą inspiracją dla ich twórczych umysłów.

Hanna Cygler mówi o sobie: „Piszę dla przyjemności, a nie dla męki twórczej. Tak postanowiłam już przy mojej pierwszej powieści. Pomyślałam wtedy, że pragnę pisać książki, sprawiające również przyjemność moim czytelnikom”. Wygląda na to, że pisarka jest swoim deklaracjom wierna. Na każdą kolejną książkę czeka rzesza jej wiernych czytelniczek. „Złodziejki czasu” to 16. powieść w dorobku autorki.

Na spotkanie z Hanną Cygler zapraszamy w piątek, 27 lutego, na godzinę 18:00 do salonu Empik w łódzkiej Manufakturze.