bohoboco

Projektanci marki Bohoboco wprowadzili do Polski modę angażowania do sesji zdjęciowych modelek w wieku 60+. 81-letnia aktorka Helena Norowicz oraz Magdalena Jasek zostały gwiazdami nowej kampanii Kamila Owczarka oraz Gilberta Lacha – duetu Bohoboco.

21-letnia Magdalena po raz piaty została twarzą marki Bohoboco, projektanci nie ukrywają, że Magda od dawna jest ich muzą. W tym roku jednak do młodej modelki dołączyła starsza od niej o sześćdziesiąt lat aktorka Helena Norowicz. Pani Helena przyszła na świat 14 listopada 1934 roku. Ukończyła studia na wydziale aktorskim łódzkiej filmówki. Niedługo po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w warszawskim Teatrze Klasycznym oraz Teatrze Studio. Na deskach teatralnych spędziła 40 lat. Pojawiała się również w spektaklach Teatru Telewizji.

bohobocoProjektanci twierdzą, że wpadli na pomysł zatrudnienia Pani Heleny, ponieważ pragną sprzeciwić się powszechnym kanonom piękna. Niezmiernie podoba nam się podejście projektantów do zmiany wizerunku kobiety. Uważamy, że należy doceniń starania projektantów w kwestii stworzenia kolekcji uniwersalnej – idealnej zarówno dla młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Duet BOHOBOCO pokazuje, że tworzy wielką, światową modę, która nie zna żadnych ograniczeń.

– „Tworząc najnowszą kolekcję, chcieliśmy pokazać i jednocześnie podkreślić, że współczesna moda zaciera granice wieku. Każda kobieta może czuć się świetnie w naszych projektach, być kobietą BOHOBOCO.” – tłumaczą Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek.