garderoba-kobiety

Wiosenna aura nastraja nas optymistycznie i daje nam nową energię do działania. Wraz z przyjściem tej pory roku pragniemy zmian, które oczywiście nie mogą ominąć również naszej garderoby. Chcieliśmy udzielić Wam kilku porad dotyczących tego, w jaki sposób możecie tanio oraz skutecznie ją odświeżyć i tym samym przygotować się na pierwsze, słoneczne dni.

Bądź kreatywna i nie bój się eksperymentować

Zanim zaczniesz rozpaczać nad tym, że nie masz w szafie nic, co możesz założyć w nowym sezonie, postaraj się zachować zimną krew i podejdź do sprawy twórczo. Wystarczy trochę pobudzić własną wyobraźnię, aby dostrzec, że wśród naszych rzeczy znajdują się ciuchy, w których drzemie ogromny potencjał. Potrzeba tylko trochę pomysłowości i chęci do działania, a tego przecież wiosną nam nie brakuje! Znalazłaś jeansowe spodnie, których już od jakiegoś czasu nie nosisz? Może warto dokonać ich metamorfozy i, skracając nogawki, zmienić je w atrakcyjne szorty. Podobnie sprawa ma się z żakietami lub koszulami, którym możesz nadać wiosenny charakter, skracając lub wręcz obcinając całe rękawy. Jeśli obawiasz się sama dokonywać takich zmian, możesz oddać ubranie do krawca, który za niewielką opłatą wyręczy Cię w tym.

Odświeżaj garderobę oszczędnie

Oczywiście zakupy to kolejny krok, który pozwoli Ci zgromadzić odpowiednie ubrania na wiosnę. Postaraj się jednak dokonywać ich z głową. Koniecznie odwiedzaj outlety i dowiaduj się, kiedy sklepy organizują promocje oraz wyprzedaże. Zaoszczędzić na wiosennych zakupach pomoże Ci serwis Cuponation, na którego stronie czeka na Ciebie wiele ciekawych zniżek i promocji – zajrzyj tylko do zakładki „Moda i akcesoria”, tam między innymi kody rabatowe do BonPrix, oraz wiele innych niespodzianek. Naucz się też doceniać secondhandy, często można trafić w nich na prawdziwe skarby, za które zapłacisz dosłownie grosze.

garderoba-na-wiosne

Artykuł sponsorowany