Styl życia

Walking Pad, czyli inteligentna składana bieżnia – produkt idealny do domowego treningu

Walking Pad

Nie każda osoba, która chce rozpocząć pracę nad własną sylwetką, może od samego początku chwytać za ciężary i wykonywać treningi kulturystyczne. Ludzie zmagający się z nadwagą i otyłością, zanim przejdą do różnego rodzaju wariacji eksplozywnych, powinni najpierw zrzucić nieco tkanki tłuszczowej, aby nie narażać stawów na uszkodzenia.

Na samym początku zmiany stylu życia trenerzy personalni często zalecają intensywne spacery. Problem w tym, że osoby z nadmiarem kilogramów często wstydzą się wyjść na ulicę w stroju treningowym, wykonując szybki marsz. Rzadko decydują się także na treningi w klubie sportowym, gdzie mieliby dostęp do bieżni treningowych, umożliwiających wykonanie kontrolowanego treningu. Dla takich osób świetną alternatywą stał się Walking Pad. Jest to innowacyjna maszyna pozwalająca na systematyczne odchudzanie w domowym zaciszu. W przeciwieństwie do tradycyjnej bieżni nie zajmuje sporo miejsca, a dzięki opcji składania, gdy jest nieużywana, można ją schować za szafą lub pod łóżkiem. Czym jest Walking Pad i dlaczego warto zainwestować w ten sprzęt?

Walking Pad – co to jest?

Składana bieżnia Walking Pad Xiaomi A1 to innowacyjny naukowy projekt stworzony przez specjalistów, którzy w jego konstrukcji wykorzystali technologię IML. Jest to idealna maszyna do spacerów w domowym zaciszu. Składana podkładka sprawia, że urządzenie w dowolnej chwili można złożyć i schować w niewidoczne miejsce.

Choć Walking Pad wygląda niepozornie, jest to w pełni zaawansowana technologicznie konstrukcja, charakteryzująca się między innymi:

  • lekką strukturą ze stopu aluminium, sprawiającą, że sprzęt nie waży wiele;
  • ukrytą lampą LED, dzięki której można chodzić na bieżni nawet przy zgaszonym świetle;
  • niskoprofilową strukturą platformy (zaledwie 57 m), zmniejszającą hałas, co pozwala na dynamiczne chodzenie i swobodne oglądanie telewizji jednocześnie;
  • dużą wytrzymałością – nawet do 100 kg;
  • dwoma kołami umieszczonymi na dole bieżni, pozwalającymi na jej swobodne przemieszczanie;
  • dwoma rodzajami trybów ćwiczeń – tryb ręczny i tryb automatyczny;
  • łatwą obsługą;
  • adaptacyjną kontrolą prędkości;
  • szybką reakcją;
  • automatyczną kontrolą prędkości.

Dla kogo Walking Pad A1?

Walking Pad to doskonała alternatywa dla dużych bieżni. Maszyna świetnie sprawdzi się wśród osób, które preferują trening w domu i nie mają miejsca na ogromne maszyny. Walking Pad A1 to składana bieżnia, której powierzchnia po złożeniu zajmuje mniej niż 0,5 metra kwadratowego, a jej grubość wynosi 12,9 cm. Dzięki temu, kiedy nie używamy sprzętu, możemy go schować w miejscu, w którym nie będzie nam przeszkadzał.

Bieżnia Walking Pad A1 jest łatwa w obsłudze i pozwala na wykonywanie spersonalizowanych treningów, umożliwiając osobom z nadwagą oraz tym, którzy prowadzą siedzący tryb życia, rozpoczęcie aktywności fizycznej bez konieczności rezygnacji z ulubionych seriali. Produkt charakteryzuje się cichym trybem pracy, a dzięki możliwości dostosowania prędkości, pozwoli na systematyczną i dokładną pracę nad sylwetką.

Bieżnię kupić można w sklepie z elektroniką VKOMTECH.

Komentarze (10)

nina

3 tygodnie temu

Taka bieżnia jest najlepsza.

ilona

3 tygodnie temu

Dobrze, że istnieją takie bieżnie, które pozwalają samodzielnie pracować nad sylwetką.

esme

3 tygodnie temu

Wiele osób mieszka w bloku, więc taka bieżnia to dla nich wybawienie.

niunia

3 tygodnie temu

Taka bieżnia jest bardzo praktyczna.

agatha

3 tygodnie temu

Bardzo ciekawy sprzęt:)

astrid

4 tygodnie temu

Taka maszyna to świetna sprawa, nie trzeba chodzić na siłkę.

lina

4 tygodnie temu

Bardzo zainteresowała mnie ta składana bieżnia, mamy coraz inteligentniejszy sprzęt.

iva

4 tygodnie temu

Taka składana bieżnia to świetna sprawa zwłaszcza dla osób mieszkających w bloku:)

karolina

4 tygodnie temu

Ciekawy pomysł z tą składaną bieżnią:)

afrodyta

1 miesiąc temu

Teraz jest coraz więcej inteligentnego sprzętu:)

Zostaw komentarz