Artykuły Moda

W co ubiera się elegancka, szykowna Polka?

Dobrze dobrany strój nie tylko podkreśli naszą urodę, ale także przyda nam powagi, podniesie samoocenę i poprawi humor. Lubimy być piękne i podziwiane, dlatego jesteśmy tak uważne, szukając czegoś dla siebie. Warto postawić na szyk i elegancję!

Dobrze dobrany strój nie tylko podkreśli naszą urodę, ale także przyda nam powagi, podniesie samoocenę i poprawi humor. Lubimy być piękne i podziwiane, dlatego jesteśmy tak uważne, szukając czegoś dla siebie. Warto postawić na szyk i elegancję!

Kiedy myślimy o szykownych strojach, myślimy często o Paryżu, Mediolanie czy Londynie, czyli europejskich stolicach mody. Wydaje nam się, że tylko w ubiorach z metką słynnych projektantów mamy szansę być naprawdę piękne i podziwiane.

Tymczasem prawdziwą siła ubioru nie jest to, że zaprojektował je ktoś znany z pierwszych stron gazet, nie to, że nosiły je modelki patrzące na nas z billboardów czy magazynów kobiecych, ale doskonała znajomość tkaniny, jej możliwości, umiejętne połączenie poszczególnych elementów, podkreślenie odpowiednim krojem walorów kobiecego ciała.

To właśnie wyczucie stylu, doświadczenie w pracy z tkaniną, świetny zmysł obserwacji zarówno trendów modowych jak i potrzeb kobiet, a – przede wszystkim – dużo serca włożonego w projekty, sprawiają, że stroje są wyjątkowe.

Tego uczucia i staranności próżno szukać w „fabrykach mody”, za to celują w nich nasze rodzime zakłady krawieckie. Zbyt często zapominamy, że polskie projekty często podbijają rynek właśnie subtelną elegancją i funkcjonalnością.

Pracownia krawiecka BOONE to elegancka marka modowa, obecna na rynku od 1989 roku. Jest to firma rodzinna, zatrudniająca najwyższej klasy projektantki i krawcowe.

Stawia na nowoczesność, i funkcjonalność, w unikalny sposób łączy klasyczną elegancję i prostotę.

Kolekcje BOONE oferują wszystko, czego potrzebuje elegancka kobieta – sukienki, żakiety, płaszcze i spódnice. Dzięki klasycznym kształtom doskonale podkreślają one kobiece kształty, a precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że każda kobieta dosłownie wygląda „jak spod igły”.

Bez krzykliwych wzorów czy udziwnionych kształtów, kolekcje zachwycają subtelnymi detalami – fantazyjnym wzorem, klasycznymi groszkami, falbankami. Na pierwszy rzut oka widać, że są to stroje dla kobiet ceniących sobie precyzję wykonania i funkcjonalność.

Choć mówi się, że to nie szata zdobi człowieka, jednak my, kobiety, wiemy, że nasz ubiór to druga skóra, ta, którą pokazujemy światu. Szykowna Polka postawi na stroje, które nie tylko podkreślą jej urodę, ale także profesjonalizm i godność.

Komentarze

Emilly27k

5 lat temu

Osobiście wybieram strój numer 3- żakiet. Gdy mam założony to czuje się pewnie.
Druga kreacja jak dla mnie posiada za dużo wzorów. Dół mógłby posiadać delikatny wzór , ale nie dół. Wyjątek stanowi inny kolor sukni.

Zostaw komentarz