Dobrze dobrany strój nie tylko podkreśli naszą urodę, ale także przyda nam powagi, podniesie samoocenę i poprawi humor. Lubimy być piękne i podziwiane, dlatego jesteśmy tak uważne, szukając czegoś dla siebie. Warto postawić na szyk i elegancję!

Kiedy myślimy o szykownych strojach, myślimy często o Paryżu, Mediolanie czy Londynie, czyli europejskich stolicach mody. Wydaje nam się, że tylko w ubiorach z metką słynnych projektantów mamy szansę być naprawdę piękne i podziwiane.

Tymczasem prawdziwą siła ubioru nie jest to, że zaprojektował je ktoś znany z pierwszych stron gazet, nie to, że nosiły je modelki patrzące na nas z billboardów czy magazynów kobiecych, ale doskonała znajomość tkaniny, jej możliwości, umiejętne połączenie poszczególnych elementów, podkreślenie odpowiednim krojem walorów kobiecego ciała.

To właśnie wyczucie stylu, doświadczenie w pracy z tkaniną, świetny zmysł obserwacji zarówno trendów modowych jak i potrzeb kobiet, a – przede wszystkim – dużo serca włożonego w projekty, sprawiają, że stroje są wyjątkowe.

Tego uczucia i staranności próżno szukać w „fabrykach mody”, za to celują w nich nasze rodzime zakłady krawieckie. Zbyt często zapominamy, że polskie projekty często podbijają rynek właśnie subtelną elegancją i funkcjonalnością.

Pracownia krawiecka BOONE to elegancka marka modowa, obecna na rynku od 1989 roku. Jest to firma rodzinna, zatrudniająca najwyższej klasy projektantki i krawcowe.

Stawia na nowoczesność, i funkcjonalność, w unikalny sposób łączy klasyczną elegancję i prostotę.