Panie żyjące w XXI wieku mają to wielkie szczęście, że w dzisiejszej kuchni wiele dziś można zrobić za pomocą nowoczesnych maszyn i praktycznie zaprojektowanych przestrzeni. Jaką kuchenkę wybrać, czy mikser warto trzymać w szafie i jak poradzić sobie z małą ilością miejsca?

Funkcjonalne meble na wymiar

Nie każdy jest właścicielem wielkiego i przestronnego domu. Przy urządzaniu małej kuchni trzeba przemyśleć każdy szczegół wystroju, by otrzymać zadowalający efekt. To nie prawda, że mała kuchnia musi być niewygodna, ciasna i mało co się w niej pomieści. Przed zakupieniem sprzętów skonsultuj się z projektantem wnętrz lub stolarzem. Fachowiec doradzi ci najkorzystniejsze rozwiązanie, co więcej w ciekawych wariantach, wszak moda na wystroje wnętrz zmienia się z minuty na minutę.

By zyskać na więcej przestrzeni, pomyśl np. o składanych blatach stołowych, które lokowane są przy ścianach, pojemnych szafkach wiszących czy obrotowych uchwytach, które mieszczą się wewnątrz półek. Pomysłowe meble przejdą twoje oczekiwania!

Nie obawiaj się nowinek!

Postęp technologiczny idzie pełną parą. Zapracowana żona i mama ma prawo nie nadążać za nowinkami, ale czasem warto się zainteresować co w sprzętach kuchennych nowego słychać. Dlaczego? Głównie w trosce o komfort oraz zdrowe przygotowywanie posiłków. Jesteś przyzwyczajona do tradycyjnego smażenia i gotowania, bo takie jedzenie smakuje najlepiej twojej rodzinie? Teraz możesz wprowadzić zmiany, zyskując na smaku, a pozbywając się tłuszczu. Nowoczesne garnki do gotowania na parze, to sposób na unikanie dodatkowego tłuszczu w potrawach oraz ochrona przed utratą witamin.