Kurs STYLIZACJI i WIZERUNKU to kolejna propozycja Splotu Artystycznego skierowana do Pań w każdym wieku. Wiemy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dobry wygląd. Każda kobieta pragnie czuć się piękna i wyglądać atrakcyjnie niezależnie od metryki i rozmiaru ubrania. Jest to możliwe! Wystarczy poznać sposoby na podkreślenie swoich atutów.

Jeśli:

  • czujesz, że jest Ci potrzebne profesjonalne wsparcie, aby odnaleźć swój
    własny styl;
  • chcesz ubierać się tak, aby ustrzec się błędów, które niepotrzebnie zaburzają proporcje Twojej sylwetki;
  • chcesz poznać zasady, które stosowane na co dzień usprawnią Twoje wybory, pomogą uporządkować szafę oraz nadadzą właściwy kierunek Twojemu wymarzonemu stylowi;
  • planujesz powrót do pracy i chcesz poznać zawodowy „dress code”;
  • czujesz, że potrzebny Ci „energetyczny kopniak”, aby wprowadzić zmiany w swoim dotychczasowym życiu…
    To nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

W programie wiele ciekawych tematów takich jak:

1. SAVOIR VIVRE DOBREGO WYGLĄDU

Podstawy dobrej stylizacji, omówienie najczęściej popełnianych błędów.

2. TYPY KOBIECYCH SYLWETEK

Podstawowy podział oraz ustalenie jakim systemem kierować się w ustalaniu parametrów własnej figury. Analiza figur.

3. DOBÓR STROJU DO TYPÓW SYLWETEK

Kryteria wyznaczające ramy odpowiedniej stylizacji na co dzień, do pracy i na wieczór.

4. ZABAWA W STYLISTKI

Ćwiczenia praktyczne – na podstawie zdjęć w gazetach wybieramy stylizację, uczymy się myślenia i wprowadzania zasad stylizacji w praktyce.

5. DRESS CODE

Zasady doboru ubioru do pracy: wzory, kolory, materiały, biżuteria i dodatki, kiedy i jak je stosować.

6. TYPY URODY

Podstawowe podziały na określone typy urody, ćwiczenia praktyczne w grupach oraz porady indywidualne.

7. ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Porady indywidualne, dobór kolorystyki dla każdej z Pań, ćwiczenia w grupach. Narzędzia do analizy kolorystycznej takie jak: ramy, chusty. Każda z Pań będzie mogła indywidualnie ocenić jakim jest typem urody oraz dobrać pasującą paletę i tonację barw.

Katarzyna Misiak – Stylistka ubioru, redaktor działu Mody i Metamorfozy w miesięczniku „Superlinia”. Swoje doświadczenie pogłębia współpracując z ludźmi, którzy chętnie dzielą się z nią swoimi wątpliwościami związanymi z wyglądem. Praca jest jej pasją. Uśmiech na twarzy i wdzięczność osoby z którą pracuje – to największa nagroda za wspólnie spędzony czas przy tworzeniu wizerunku. Swoją drogę do profesji Katarzyna Misiak zaczęła w Liceum Plastycznym, które rozwinęło jej wrażliwość na formę i kolor, dało podstawy wiedzy z teorii Historii Sztuki, a Studia z Filologii na kierunku Filmoznawstwa, pogłębiły wiedzę o kreacji i możliwościach tworzenia wizerunku. Przypadek sprawił, że trafiła do działu stylizacji w „Twoim Stylu”. Później kontynuowała karierę związaną ze stylizacją pracując przy sesjach reklamowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych dla wielu wydawnictw i firm. Obecnie znajduje czas na indywidualne spotkania doradcze z klientkami, szkolenia w firmach z biznesowego dress codu, oraz ciągłe śledzenie nowinek modowych w necie, które z pasją przekłada na projekty dla pań o pełniejszych figurach.

TERMIN KURSU: 13 grudnia, godz. 10:00-15:00
Więcej o kursie:

Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: CVPoq_9m98
Poflirtuj z marzeniami!

Źródła zdjęć:

  • Splot Artystyczny