Celia-Woman-blyszczyk-do-ust

Mamy nadzieję, że nie znudziły się Wam jeszcze nasze artykułu, w których opisujemy i recenzujemy specjalnie dla Was szminki, pomadki i błyszczyki różnych marek. Dzisiaj mamy dla Was kolejna porcję informacji na temat produktów znanej polskie marki Celia.

Celia, Woman, Błyszczyk do ust

Błyszczyk Celii na pewno warto mieć w swojej kosmetyczce, najlepiej sprawdzi się do codziennego użytku, np. podczas biznesowym spotkań kiedy zależy nam na profesjonalnym wizerunku oraz podkreśleniu naszej urody. Błyszczyk ma klejącą konsystencję, dzięki czemu ładnie pokrywa całą powierzchnie ust, a ponadto nie wylewa się poza jej kontur, nie roluje się ani nie zbiera w dookoła warg. Doskonale pielęgnuje i wygładza delikatną powierzchnię ust dzięki zawartości masła Shea oraz witaminy E w składzie. Nadaje naszym wargom półtransparentny efekt oraz intensywny blask, jego użytkowanie dzięki owocowemu zapachowi jest bardzo przyjemne.  W palecie barw tych produktów do ust możemy znaleźć 7 różnych odcieni, dominują w niej kolory naturalne i stonowane, chociaż znaleźć możemy również jedną  fuksję oraz jedną delikatną czerwień.

Wykończenie

Błyszczyk Woman marki Celia nadaje naszym ustom półtransparentny kolor o intensywnym blasku. Nie zawiera żadnych drobinek, dzięki czemu nie musimy obawiać się tandetnego połysku, a wręcz przeciwnie, po zastosowanie tego kosmetyku nasz makijaż będzie bardzo klasyczny i elegancki.

Trwałość

Każda fanka makijażu zdaje sobie sprawę, że błyszczyki na ustach nie utrzymują się zbyt długo. Błyszczyk marki Celia pozostaje na wargach zwykle ok 2 godziny bez jedzenia i picia, uważamy że jak na preparat nawilżający jest to bardzo dobry efekt.

Celia-Woman-blyszczyk-do-ust

Pigmentacja

Błyszczyki Celia dają na naszych ustach efekt półtransparentny, typowy dla większości produktów tego typu. Nasycenie koloru możemy stopniować poprzez dokładanie produktu. Sam proces aplikacji nie jest dla  nas problemem, dzięki unikatowej formule i przyjemnemu malinowemu zapachowi.

Nawilżenie

Błyszczyki Woman posiadają nawilżającą formułę oraz odżywczą recepturę. Po kilkudniowym stosowaniu tego kosmetyku zauważyłyśmy, że działa na nasze usta niczym balsam, wargi po jego zastosowaniu pozostają gładkie i miękkie, nawet po tym, gdy komsetyk zniknie już z ust.

Opakowanie

Błyszczyki marki Celia schowane są w tradycyjnym, przezroczystym opakowaniu z czarną zakrętką w której mieści się aplikator służący do nakładania produktu.  Opakowanie jest stosunkowo duże, gdyż mieści się w nim aż 4,5 g. produktu.

Cena

11, 30 zł.

Kolory

01 – jest to ciepły, zgaszony róż, który doskonale może emitować nasz naturalny kolor ust.

celia-blyszczyk-woman

Tekst sponsorowany