Eveline-Colour-Celebrities-luksusowa-szminka

Eveline to niezwykle popularna marka wśród Polek, która zajmuje się zarówno produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i kolorowych.  Nasze redaktorki postanowiły przetestować popularne pomadki naszej rodzimy firmy. Co w szminkach Eveline Colour Celebrities spodobało się im najbardziej?

Wykończenie

Pomadki  Colour Celebrities łączą w sobie trwałość szminki z połyskiem charakterystycznym dla błyszczyków.  Na ustach powstaje gładka tafla, która odbija światło i tym samym optycznie powiększa usta.  Szminki Eveline posiadają żelowo-kremową formułę, dzięki której łatwo i równomiernie rozprowadzają się na ustach.

„Choć zazwyczaj używam matowych pomadek, połyskujące wykończenie szminek Eveline Colour Celebrities przypadło mi do gustu. Dzięki nim usta sprawiają wrażenie pełniejszych, niż są w rzeczywistości.  Jednocześnie za sprawą luksusowych pomadek Eveline wargi wyglądają zmysłowo i kusząco – podkreśla Jowita.

Eveline-Colour-Celebrities-luksusowa-szminka

Trwałość

3-godzinna trwałość to świetne osiągnięcie, zważywszy na fakt, iż luksusowa pomadka Eveline stanowi połączenie szminki i błyszczyka.  W tym miejscu warto zaznaczyć, iż kosmetyk ściera się równomiernie, toteż nie grozi nam „efekt konturówki”.

Pigmentacja

Firma Eveline udowodniła, że dobrze napigmentowana pomadka może być lekka i praktycznie niewyczuwalna na ustach.  Nakładanie szminki przebiega szybko i sprawnie, ze względu na kremowo-żelową konsystencję możemy zrezygnować z pędzelka.

Eveline-Colour-Celebrities-luksusowa-szminka (1)

Nawilżenie

Luksusowe pomadki Eveline Colour Celebrities pielęgnują usta, z powodzeniem zastępując serum nawilżająco-wygładzające.  Po nałożeniu szminki usta są przyjemnie miękkie – to zasługa dobroczynnych składników: kwasu hialuronowego i masła shea.

Tekst sponsorowany