szminki-astor-helidi-klum

Astor to marka kosmetyków kolorowych znana prawie na całym świecie w dużej mierze dzięki temu, że jej główną ambasadorką jest słynna niemiecka modelka Heidi Klum. W dzisiejszym artykule opiszemy produktu do ust tej niezwykle znanej marki.

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter Matte,  matowa pomadka do ust w pisaku

Soft Sensation Lipcolor Butter Matte to wielozadaniowa szminka do ust w pisaku, która łączy w sobie wygodę klasycznej szminki oraz precyzję kredki do ust o bardzo modnym matowym wykończeniu. Sztyft marki Astor posiada jedwabistą konsystencję, dzięki której doskonale wtapia się w usta zapewniając wygodną oraz estetyczną aplikację.

matowa-kredka-do-ust-astor

Wykończenie

Kredka marki Astor pozostawia na naszych wargach typowo matowe wykończenie, którym możemy się cieszyć przez bardzo długi czas. Dzięki kremowej konsystencji pomadka bardzo dobrze rozprowadza się na ustach i zapewnia elegancki efekt makijażu.

Trwałość

Nowy produkt do malowania ust marki Astor utrzymuje się na ustach bardzo długo.  W związku z tym, iż sztyft ściera się równomiernie, nie musimy obawiać się, że po wypiciu kawy lub herbaty podczas biznesowego spotkania pozostanie nam jedynie kolorowa obwódka dookoła warg.

astor-kredka-do-ust

Pigmentacja

Wystarczy jedno pociągnięcie matową szminką w pisaku po naszych ustach, aby osiągnąć pełne krycie, efekt ten zawdzięczamy doskonałej pigmentacji szminki marki Astor. Dzięki temu, że nie musimy nakładać na usta dużej ilości preparatu mamy pewność, że kredka jest bardzo wydajna i pozostanie z nami na bardzo długi czas.

Nawilżenie

Matująca pomadka marki Astor posiada delikatnie nawilżające właściwości dzięki jej pielęgnacyjnej formule. Zalecamy jednak każdej z posiadaczek tego wszechstronnego kosmetyku zastosowanie balsamu przed nałożeniem Lipcolor Butter Matte.

Opakowanie

Sztyft szminki w kredce marki Astor można w bardzo łatwy sposób wydobyć z podłużnego opakowania przy pomocy automatycznej końcówki. Nie musisz obawiać się tego, że będziesz zmuszona regularnie temperować kredkę.

Kolory

Vivid Divine, 023 – mocny róż delikatnie wpadający w fuksję, idealnie sprawdzi się do podkreślenia ust podczas gorących, letnich dni.

astor-matowa-kredka

Cheeky Girl, 025 – malinowo koralowy odcień, będzie pasował każdej pani o ciepłym typie urody.

matowa-pomadka-astor

Elegant Nude, 027 –przybrudzony, ciemny róż. Będzie się bardzo ładnie prezentował u większości kobiet szczególnie jesienią i zimą.

matowa-kredka-astor-nude

Artykuł sponsorowany