Paese-pomadka-z-olejem-arganowym (2)

Nawilżenie

Pielęgnuje usta, jest mocno napigmentowana, trwała i stosunkowo tania – brzmi jak opis wymarzonej pomadki? Teraz ideał jest na wyciągnięcie ręki. Pomadka w płynie Paese Manifesto nie tylko pomaga wyeksponować usta, ale też dostarcza im składników o działaniu nawilżającym.

„Bardzo lubię mocno kryjące szminki, ale tego typu produkty na ogół mają jedną wadę – po kilku godzinach zaczynają wysuszać wargi. W przypadku Paese Manifesto nic takiego mnie nie spotkało. Od pewnego czasu codziennie maluję nią usta. Nie tylko nie zauważyłam suchych skórek, ale przede wszystkim odczuwam wyraźne nawilżenie– podkreśla Edyta.

Paese-Manifesto-pomadka-w-plynie-nr-906 (3)

Zapach

Na korzyść pomadek w płynie Paese Manifesto przemawia również ich zapach. Ich woń uprzyjemnia poranną aplikację.

Opakowanie

Wykonane z przeźroczystego plastiku pozwala kontrolować stopień zużycia kosmetyku.  Klasyczny kształt sprawia, że możemy postawić szminkę na toaletce.

Cena

24,90 zł.

Kolory

Pomadki w płynie Paese Manifesto są dostępne w 14 niezwykle twarzowych odcieniach. Nasze redaktorki miały okazję zapoznać się z:

– nr 905, czyli róż wpadający w koral,  jeden z najmodniejszych odcieni tegorocznej wiosny.  Wspaniale ożywia twarz, nadając jej młodzieńczego wyglądu.

Paese-Manifesto-pomadka-w-plynie-nr-905 (2)

– nr 906 to ciepła czerwień, która sprawia, iż usta wyglądają zmysłowo i kusząco.

Paese-Manifesto-pomadka-w-plynie-nr-906 (1)

Wszystkie dostępne odcienie znajdziesz w sklepie internetowym Paese.

Tekst sponsorowany