bohoboco

Piękno wcale nie musi być kojarzone z młodością. Przykładem na to jest polska aktorka – Helena Norowicz, która mając 80 lat rozpoczęła karierę modelki.

Aktorski talent

Pani Helena Norowicz ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Łodzi. Debiutowała na scenie teatralnej. Występowała na deskach Teatru Klasycznego w Warszawie i Teatru Studio. Wzięła udział w wielu filmach i serialach, m.in. w „Annie German „ i „Barwach Szczęścia”. Ta bez wątpienia utalentowana kobieta ma bogaty dorobek artystyczny. Kilkanaście lat temu przeszła na emeryturę, ale postanowiła powrócić na rynek pracy, co jest prawdziwym fenomenem.

Przygoda z modelingiem

Propozycja pracy modelki z pewnością była zaskoczeniem w takim wieku. Ale kto powiedział, że modelkami mogą być tylko młode dziewczyny o idealnych ciałach. Piękno nie uwzględnia metryk wiekowych. Taka praca to duże wyzwanie ale również szansa pokazania możliwości i przełamania pewnych granic. Pani Helena jest wyjątkową kobietą, a propozycje modowych marek polskich projektantów wprost napływają. Po sesji zdjęciowej otrzymała propozycje od takich znanych marek jak Bohoboco czy Nenukko. Obawy przed zaprezentowaniem strojów szybko minęły. Choć praca modelki jest bardzo męcząca ze względu na długi czas przebywania w jednej pozycji, Pani Helena nie odmawia udziału w kampaniach. Po tych sukcesach zaproponowano jej także sesję do znanego magazynu ELLE.

Sekret piękna

bohboco

Mówi się, że z biegiem czasu uroda przemija. W przypadku Pani Heleny wiek nie ma znaczenia. Pani Norowicz nigdy nie stosowała zabiegów upiększających, tylko kierowała się kilkoma zasadami. Przede wszystkim od lat uprawia gimnastykę. To zajęcie sprawdziło się w zawodzie aktora, gdzie istotna jest kondycja i koordynacja ruchowa. Ta niezwykła kobieta nie przepada za słodyczami, więc zwyczajnie ich nie je. Nie dba szczególnie o zdrowy tryb życia, ale robi to co kocha i być może właśnie to jest sekretem jej urody.

Wszystkie kobiety w wieku Heleny Norowicz powinny brać z niej przykład. Wiek wcale nie musi być przeszkodą w spełnianiu się w różnych profesjach. Takie dojrzałe piękno jest niezwykłą wizytówką i pokazuje, że nieco starsze modelki także powinny pojawiać się w modowych i urodowych kampaniach.