„Seks w wielkim mieście” to serial wyprodukowany przez stację HBO. Przedstawia on miłosne perypetie nowojorskiej felietonistki Carrie Bradshaw i jej trzech przyjaciółek.

Produkcja serialu zakończyła się w 2006 roku, doczekała się jednak kontynuacji w postaci dwóch pełnometrażowych filmów wyemitowanych kolejno w 2008 i 2010 roku.

Plotki na temat trzeciej części „Seksu w wielkim mieście” pojawiały się co pewien czas. Przez wiele lat główna bohaterka zarzekała się, że nie wystąpi w kolejnej części filmu, w taki sam sposób wypowiadały się jej koleżanki z planu. Wygląda jednak na to, że powstały plany kontynuacji historii czterech przyjaciółek z Manhattanu.

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jeszcze poczekać, ale można spekulować. Aktorzy znani z serialu i filmu starają się uchylić rąbka tajemnicy i podsycają plotki. Sarah Jessica Parker kilka dni temu wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie na schodach mieszkania Carrie Bradshaw razem z kolekcją butów własnego projektu.

Potwierdzenie ostatnich informacji odnoście reaktywacji „Seksu w wielkim mieście” z całą pewności ucieszy fanów na całym świecie. Mamy tylko nadzieję, że nowa część będzie lepsza niż poprzednia, a scenarzyści wrócą do wysokiego poziomu znanego z serialu i pierwszej części filmu.