Łóżkowe przebieranki są fantazją wielu kobiet. Każda z nas zastanawia się w myślach jak by to było pobaraszkować z ratownikiem. Nie jesteśmy same – panowie również marzą o ognistej pani komisarz!

Fantazje seksualne są dla jednych powodem do odczuwania poczucia winy i wstydu, dla innych zaś miłym dodatkiem do szarej rzeczywistości dnia codziennego oraz urozmaiceniem pożycia seksualnego. Wszystko zależy od naszego podejścia, poglądów oraz sposobie w jaki zostaliśmy wychowani.

Ukryte pragnienia

Każdy czasami pragnie odskoczni. Stąd też wiele kobiet w tajemnicy wyobraża sobie dziki seks z hydraulikiem lub strażakiem, panowie zaś fantazjują o apetycznej pielęgniarce lub nauczycielce. Jest to zupełnie nieszkodliwe do momentu, w którym nie będziemy pragnęli tej wizji urzeczywistnić. Jeśli jesteśmy singlami – nic nie stoi na przeszkodzie, jednak pamiętajmy, że tzw. „jednorazowy seks” to spore ryzyko, które może przysporzyć nam w późniejszym czasie więcej problemów niż korzyści. Sprawa ma się zupełnie inaczej w przypadku osób pozostających w stałym związku lub tworzących udane do tej pory małżeństwa. Tego typu pragnienia przyczyniają się do zdrady i niszczą to, co ludzie do tej pory budowali przez wiele lat.

Szaleństwa z partnerem

Pamiętaj jednak, że nawet będąc w związku nic nie stoi na przeszkodzie, aby spełniać swoje seksualne marzenia. Brak jakichkolwiek prób może po czasie skutkować narastającą frustrację, która negatywnie rzutować będzie nie tylko na twoją relację z mężem, ale również na stan twojego samopoczucia. Będziesz stale poddenerwowana, rozdrażniona, a z czasem nawet i agresywna. Możesz również zamknąć się w sobie i przestać mieć ochotę na jakiekolwiek zbliżenia. Wiedz tylko, że istnieje jeden warunek dotyczący realizacji swoich fantazji seksualnych: powinnaś pracować nad nimi tylko i wyłącznie z własnym mężem. Czy to możliwe?