27 i 28 września rozpocznie się II Edycja Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej „Czytaj dzieciom, bo warto”. W tych dniach w godz. 11.00-18.00 odbędą się pierwsze eventy animacyjne w Centrum Handlowym Panorama w Gorzowie Wielkpolskim.

Jest to doskonała wiadomość dla miłośników czytelnictwa, ponieważ organizatorzy przygotowali dla dzieci dużą ilość konkursów z książkowymi nagrodami. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, fotostady, wielkie klocki, gra w dmuchanego darta, wspólne opowiadanie bajek.

Animatorzy Grupy Artystycznej “Fifik i Pepe oraz Przyjaciele” podobnie jak w ubiegłym roku w trakcie trwania eventów będą prowadzić akcję informacyjną dla rodziców podczas, której będą zachęcać do czytania dzieciom książek.
Kampania “Czytaj dzieciom, bo warto” cieszy się dużą popularnością. W poprzedniej edycji w ramach akcji odbyło się 13 dwudniowych eventów w całej Polsce, w trakcie których w konkursach rozdano ponad 4 tyś książek.

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w tegorocznych eventach:
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na spotkania organizowane w całej Polsce wramach naszej akcji. Przygotowaliśmy ciekawy program interaktywny z wieloma konkursami, w trakcie których można wygrać barwne, bogato ilustrowne książki ufundowane przez wspierające nas wydawnictwa. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużą ilość atrakcji

Przedsięwzięcie wspierane jest przez znane wydawnictwa specjalizujące się w literaturze dla dzieci i młodzieży: Znak, Martel, Dreams, Nasza Księgarnia, Olesiejuk, Literatura, Dookoła Świata.

Bieżące informacje na temat organizowanych eventów można uzyskać na stronie organizatora www.fifikipepe.pl oraz facebooku.

Źródła zdjęć:

  • Fifik i Pepe oraz Przyjaciele