Rodzaje majtek

Rodzaje majtek to temat, któremu z reguły nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, zakładamy to, co akurat mamy pod ręką do czasu, aż nie trafimy na bardziej problematyczną kreację.  Jak dobrać bieliznę do stroju?

Stringi

Jeśli lubisz nosić dopasowane jeansy w białym lub jasnoróżowym kolorze, wybierz stringi. Dzięki cieniutkiemu paseczkowi z tyłu z pewnością nie będą odznaczać się pod spodniami. Stringi stanowią też doskonałe rozwiązanie w przypadku ołówkowych spódnic i sukienek, gdy nie chcemy, aby na krawędziach majtek tworzyły się nieestetyczne fałdki.

Figi

Stanowią idealne rozwiązanie na co dzień, gdy zakładamy rozkloszowaną spódnicę czy sukienkę.  W sytuacji, gdyby niespodziewanie zerwał się mocniejszy wiatr, nie odkryje on naszych nagich pośladków, lecz dość dobrze zakryte. Poza tym w takich kreacjach figi nie odznaczają się.

Majtki z wysokim stanem

Są idealne dla kobiet, które skarżą się na nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i pośladków. Majtki z wysokim stanem wykonane z elastycznych tkanin pełnią funkcję modelującą sylwetkę.

Damskie bokserki

Ten model majtek także ma swoje grono zwolenniczek, jest idealny do spania, sprawdzi się też  pod rozkloszowaną sukienkę czy spódnicę.

Majtki bezszwowe

Jeśli lubisz dopasowane kroje podkreślające pośladki – jeansy rurki, ołówkową spódnicę i ołówkową sukienkę, zaopatrz się w cieliste majtki bezszwowe, które są praktycznie niewidoczne pod twoim strojem. Dobrze dobrane nie powinny się odznaczać i za dużo odkrywać przed osobami trzecimi.