kulki gejszy

Kulki przypominające koraliki tylko stwarzają pozory niewinnych. Skrywa się w nich ogromna moc, dzięki której można osiągnąć jeszcze większą przyjemność z seksu. Nie jest to jednak wymysł współczesności – po kulki gejszy chętnie sięgano również tysiące lat temu. Poznaj ich historię i sprawdź, na czym polega ich fenomen. 

Kulki gejszy, znane również jako kulki waginalne, najczęściej składają się z dwóch kulek połączonych ze sobą sznureczkiem (mogą występować też pojedynczo lub nawet w wersji potrójnej). Umieszczane w pochwie, oddziałują na mięśnie Kegla – bez konieczności zaciskania i rozluźniania mięśni.

Długa historia kulek gejszy

Pierwsze kulki waginalne pojawiły się w Japonii – już w VI w. n. e. Stosowały je gejsze – po to, aby podczas seksu sprawić mężczyźnie ogromną rozkosz. Chociaż kulki stymulowały partnera, dawały również przyjemność samej kobiecie.

W Indiach natomiast kulki waginalne były wykorzystywane do ćwiczeń mięśnie Kegla. Ich wytrenowanie pozwalało bowiem na doprowadzenie partnera do orgazmu za pomocą mięśni pochwy – bez wykonywania innych ruchów (tzw. pocałunek singapurski).

Przez jakiś czas kulki gejszy stanowiły temat tabu. Chociaż kobiety korzystały z nich w domowym zaciszu, boom na tego rodzaju gadżet erotyczny wywołała książka „50 twarzy Greya” oraz pozostałe wydawnictwa z tej serii. Tylko w USA sprzedaż kulek gejszy wzrosła o 300% zaraz po premierze bestselleru.

Kulki gejszy – jak je wykorzystać?

Kulki gejszy wykorzystywane są przede wszystkim w treningu mięśni dna macicy. Mocne mięśnie niosą za sobą wiele korzyści – zarówno zdrowotnych, jak i związanych z seksualnością.

  • Profilaktyka zdrowotna

Profilaktyka zdrowotna z wykorzystaniem kulek gejszy polega na ćwiczeniu mięśni Kegla w celu zapobiegania wysiłkowemu i spoczynkowemu nietrzymaniu moczu.

Silne mięśnie pozwalają również na szybszy i mniej bolesny poród. Umożliwiają także krótszy okres oczekiwania na powrót do formy po urodzeniu dziecka.

Wielu kobietom pomagają także uniknąć poważnych problemów związanych np. z wypadaniem macicy czy obniżaniem narządów rodnych.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów z kategorii kulki gejszy na SexownySklep.pl.

  • Większa przyjemność podczas seksu

Kulki gejszy przyczyniają się do poprawy sprawności seksualnej. Wytrenowane mięśnie wokół pochwy są zwarte, dlatego wagina sprawia wrażenie ciaśniejszej. Podczas penetracji można więc odczuwać więcej przyjemności – ścianki pochwy ściślej przylegają do penisa lub zabawki erotycznej.

Ponadto wytrenowane mięśnie dna miednicy intensywnie unoszą się i poruszają łechtaczką. Taka stymulacja poprawia jej ukrwienie, a co za tym idzie – potęguje doznania i wywołuje orgazm.

Zacznij trenować mięśnie Kegla choćby od jutra. Wybierz odpowiednie kulki gejszy dostępne m.in. w sklepie internetowym SexownySklep.pl – już po kilku tygodniach zauważysz pozytywne zmiany.

Tekst powstał we współpracy z SexownySklep.pl