Melkior-Professional

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, to właśnie na nie zwracają uwagę nasi rozmówcy i potencjalni kontrahenci. W związku z tym warto dołożyć wszelkich starań, aby skóra rąk i paznokcie wyglądały nienagannie.

Znalezienie dobrego lakieru do paznokci to nie lada wyzwanie. Idealna emalia powinna kryć po nałożeniu jednej-dwóch warstw produktu, utrzymywać się na płytce co najmniej kilka dni, szybko schnąć i współgrać z naszym strojem.  Specjalnie dla was postanowiłyśmy przyjrzeć się lakierom Melkior Professional, które cieszą się dobrą opinią wśród zawodowych manikiurzystek.

lakier-do-paznokci

Wykończenie

Poszczególne odcienie emalii opracowanych przez Melkior Professional różnią się formułą. Wśród lakierów znajdziemy zarówno produkty o kremowym wykończeniu, jak również delikatnie połyskujące za sprawą zatopionego w nich shimmera.  Wszystkie emalie na paznokciach wyglądają elegancko, toteż można nosić je na co dzień do pracy.

Krycie i czas schnięcia

W celu uzyskania pożądanego efektu należy nałożyć dwie warstwy lakieru.  Nie jest to uciążliwe, ponieważ emalia szybko schnie. Już po kilku minutach jest  na tyle twarda, iż można powrócić  do codziennych czynności.

lakier-do-paznokci

Trwałość

Jeśli żyjesz w ciągłym niedoczasie, z pewnością docenisz trwałość lakierów Melkior Professional. Na paznokciach wspomniane emalie prezentują się nienagannie przez dobrych kilka dni.  To jedne z najtrwalszych lakierów, z jakich korzystały nasze redaktorki. Przed aplikacją emalii warto dokładnie odtłuścić płytkę.

lakier-do-paznokci

Konsystencja

Podczas malowania paznokci nie musimy obawiać się, że lakier spłynie z pędzelka i pobrudzi nasze ulubione jeansy oraz świeżo wyprany dywan. To zasługa odpowiedniej konsystencji, która  pozwala pokryć płytkę równomierną warstwą produktu, unikając przy tym nieestetycznych smug.