L`Oreal Ekspert Wieku

Wiek kobiety to nie tylko metryka ale całe spektrum wiedzy, doświadczeń i przeżyć, które kształtują charakter i osobowość. Dojrzałość to także stan skóry, który zmienia się wraz z upływem czasu i potrzebuje specjalistycznej i dobrze dobranej pielęgnacji. Szczególnie w okresie zimowym, warto znaleźć czas by zadbać o skórę, przyjrzeć się jej nieco wnikliwiej oraz potraktować odpowiednimi produktami.  Dobrze dopasowana pielęgnacja już dziś, wkrótce zaprocentuje piękną, odżywioną i jędrną skórą, niezależnie od metryki. 

Z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych kobiet w każdym wieku, L’Oréal Paris stworzył linię kosmetyków EKSPERT WIEKU. Znajomość własnej skóry i jej potrzeb, oraz dobór odpowiedniej pielęgnacji, to gwarancja pięknego wyglądu, niezależnie od metryki.

 

Linia Ekspert Wieku 40+

Linia Ekspert Wieku 40+ przeznaczona jest dla kobiet dostrzegających na swojej twarzy pierwsze oznaki starzenia takie jak: drobne linie i zmarszczki, utrata elastyczności i nawilżenia twarzy. Główny składnik, utrzymujący dobrą kondycję skóry w tym wieku to naturalnie występujący w niej kolagen, którego poziom wraz z wiekiem zmniejsza się. Podstawą linii 40+ jest unikalne rozwiązanie ekspertów L’ORÉAL PARIS – formuła wzbogacona o biosfery kolagenu, które zapewniają widoczną redukcję zmarszczek, poprawę elastyczności skóry oraz jej optymalne nawilżenie

 

Linia Ekspert Wieku 50+

Linia Ekspert Wieku 50+ dedykowana jest dla kobiet, których procesy regeneracji komórkowej ulegają spowolnieniu. Pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra traci jędrność i zaciera się kontur twarzy. Podstawę linii 50+ stanowi silny kompleks Pro-Retinolu A i PEPTYDÓW, które biorą udział w procesie regeneracji skóry. Formuła zawarta w tej linii pielęgnacyjnej widocznie redukuje zmarszczki dzięki regeneracji skóry, ujędrnia skórę i zarysowuje kontur twarzy oraz intensywnie odżywia skórę.

Linia Ekspert Wieku 60+

Linia Ekspert Wieku 60+ ukierunkowana jest na szczególne potrzeby skóry dojrzałej, której może brakować składników odżywczych, co sprawia, że widać na niej oznaki upływającego czasu i staje się przesuszona. Podstawą linii 60+ jest formuła wzbogacona w ekstrakt olejkowy i floroglucynę, które intensywnie odżywiają skórę, aby chronić ją przed wysuszeniem. Odżywiona skóra ulega poprawie dzięki czemu, drobne linie i zmarszczki są wyraźnie zredukowane a owal twarzy jeszcze bardziej podkreślony.

Linia Ekspert Wieku 70+

Linia Ekspert Wieku 70+ przeznaczona jest dla kobiet po 70 roku życia, których skóra może odczuwać niedobór składników odżywczych, co prowadzi do osłabienia jej naturalnej bariery ochronnej,  utraty jędrności, widocznych przebarwień. Podstawę linii 70+ stanowi formuła z multiwitaminami, zawierająca witaminę E, która dodaje skórze kolorytu oraz wzmacnia barierę ochronną. Do formuły dodano wyjątkowy wyciąg roślinny z kwiatu opuncji znany ze swoich właściwości regenerujących, który wspomaga procesy odnowy skóry.

Informacja prasowa