Styl życia

Ponadczasowe piękno marmuru w Twoim domu – Tubądzin Pietrasanta

Ponadczasowe piękno marmuru w Twoim domu – Tubądzin Pietrasanta

Inspirowana marmurem kolekcja Tubądzin Pietrasanta należy do jednych z najlepszych odwzorowań marmuru, dlatego z chęcią jest wybierana przez wszystkich, którzy czują słabość do tego przepięknego i ponadczasowego materiału. Co istotne, stylowe wzornictwo to nie jedyne zalety, jakie mają płytki Tubądzin Pietrasanta. Za chwilę dokładnie wyjaśnimy, co można zyskać, stawiając właśnie na nie!

Tubądzin Pietrasanta – piękno marmuru na ścianach i podłogach

Marmur praktycznie od zawsze był kojarzony z elegancją i luksusem. Niestety w swojej naturalnej formie wymaga wzmożonej pielęgnacji, jest bowiem bardzo podatny na zabrudzenia i uszkodzenia, pochłania również wilgoć, która negatywnie wpływa na jego strukturę. Z tego też powodu marmur naturalny nie może być stosowany w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie czy łazienki.

Na szczęście są inne sposoby, aby urządzić swoje wnętrze przy wykorzystaniu jego wyjątkowego piękna, bez tych wszystkich ograniczeń i komplikacji. Wystarczy postawić na bardziej wytrzymałe materiały odwzorowujące jego strukturę i kolorystykę, takie jak płytki gresowe.

I przechodzimy do meritum, bo wśród płytek inspirowanych marmurem, kolekcja Tubądzin Pietrasanta jest szczególna. Charakteryzuje się bowiem przepięknym i delikatnym odwzorowaniem marmurowych żył na białej i błyszczącej tafli. Co istotne, płytki Pietrasanta położymy zarówno na podłodze, jak i na ścianie.

Płytki Pietrasanta

Płytki Pietrasanta – wielki format do każdego wnętrza

Kolekcja Pietrasanta jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swój piękny design wzorowany na marmurze. Ekskluzywności i elegancji dodaje jej również fakt, że są to płytki wielkoformatowe. Tego typu wyroby gresowe pozwalają na stworzenie przepięknych aranżacji. Doskonale prezentują się zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Natomiast ich błyszcząca i równocześnie odporna na uszkodzenia powierzchnia daje wspaniałe efekty dekoracyjne.

Styl, elegancja, łatwa pielęgnacja i wytrzymałość płytek Pietrasanta sprawiają, że nadają się one do dekoracji praktycznie każdego luksusowego wnętrza. Doskonale będą wyglądać zarówno w eleganckiej łazience czy urządzonej ze smakiem kuchni, jak i ekskluzywnym salonie, holu czy stylowej sypialni. Są to zatem równocześnie płytki wyjątkowe i uniwersalne, a osiągnięcie takiego efektu wcale nie jest proste.

Montaż z minimalną grubością fug, także na zewnątrz!

Na uwagę zasługuje również fakt, że płytki Tubądzin Pietrasanta są rektyfikowane. Jest to specjalny sposób przycięcia płytek, który umożliwia ich montowanie z zachowaniem niewielkich odstępów, co wymaga zastosowania bardzo cienkich fug. Dzięki temu efekt ostateczny jest naprawdę spektakularny. Ponadto płytki te są mrozoodporne, dlatego nadają się również do zastosowania zewnętrznego.

Podsumowując, Pietrasanta to jedna z kultowych kolekcji Tubądzin, która wspaniale odwzorowuje szlachetne piękno marmuru i pozwala cieszyć się niezwykle stylową aranżacją wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych. A wszystko to bez konieczności ciągłej pielęgnacji, jak ma to miejsce w przypadku prawdziwego marmuru.

Komentarze (6)

elena

2 tygodnie temu

Przy najbliższym remoncie będę pamiętała o tych płytkach. Dają cudowny efekt;)

lola

2 tygodnie temu

Takie łazienki z płytkami imitującymi marmur wyglądają bosko:)

irina

2 tygodnie temu

Jak pięknie wygląda taka łazienka z płytkami:)

lidka

3 tygodnie temu

Dobrze wiedzieć, jak te płytki cudownie odmieniają wnętrze:)

lula

3 tygodnie temu

Podoba mi się aranżacja wnętrz z wykorzystaniem tych płytek.

kalina

3 tygodnie temu

Te marmurowe płytki wyglądają bardzo ładnie.

Zostaw komentarz