Dr-Irena-Eris-Provoke-Real-Matt-Lipstick-nr-600-Flamenco-Red (2)

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Szminka idealna na wiosnę”, w którym przedstawiamy pomadki z różnych półek cenowych charakteryzujące się świetną jakością.

Matowe pomadki  to rozwiązanie ponadczasowe, które nigdy nie wychodzi z mody.  Makijaż wykonany przy ich pomocy będzie wyglądał dobrze zarówno na romantycznej kolacji, jak i  na spotkaniu biznesowym.  Co sprawiło, że szminki Dr Irena Eris Provoke Real Matt znalazły się w zestawieniu pomadek polecanych na tegoroczną wiosnę? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową recenzją.

Wykończenie

Matowa pomadka o delikatnie kremowym wykończeniu – brzmi jak połączenie ognia z wodą? Ten kosmetyczny mariaż jest niezwykle udany. Dzięki kremowej konsystencji pomadka bardzo dobrze rozprowadza się na ustach i zapewnia eleganckie wykończenie makijażu.

Dr-Irena-Eris-Provoke-Real-Matt-Lipstick (1)

Trwałość

Cenisz sobie komfort i pewność, że kilka godzin po aplikacji pomadki makijaż ust wciąż wygląda perfekcyjnie? W dzisiejszych zabieganych czasach trwałość szminki odgrywa pierwszorzędną rolę. Pomadki Dr Irena Eris Provoke Real Matt to kosmetyki, którym można zaufać przed ważnym spotkaniem biznesowym. Szminki z tej serii charakteryzują się świetną jakością, na ustach utrzymują się dobrych kilka godzin.  W związku z tym, iż ścierają się równomiernie, nie musimy obawiać się, że po wypiciu kawy z kontrahentem pozostanie nam jedynie kolorowa obwódka.

Dr-Irena-Eris-Provoke-Real-Matt-Lipstick (5)

Pigmentacja

Matowe szminki z linii Provoke opracowane przez Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris oczarowały nasze redaktorki rewelacyjną pigmentacją. Wystarczy jedno pociągnięcie ust pomadką, by wargi zostały pokryte równomierną warstwą koloru. Jeśli cenicie sobie kryjące szminki, to będziecie zadowolone z efektu finalnego.

Nawilżenie

Już nie musisz wybierać między matową a nawilżającą pomadką.  Dzięki kremowej formule szminki Dr Irena Eris Provoke Real Matt gładko suną po ustach, dostarczając im cennych składników odżywczych.  Doskonale napigmentowane pomadki nie tylko nadają wargom pożądany odcień, ale też je pielęgnują.

Dr-Irena-Eris-Provoke-Real-Matt-Lipstick (6)

Tekst sponsorowany