Najnowsze Poradniki Styl życia

Pierwsza randka w nietypowej odsłonie

pierwsza randka

Pierwsza randka to zawsze wyjątkowe spotkanie, które tak naprawdę decyduje o tym, czy znajomość będzie kontynuowana. Kino czy wizyta w kawiarni to dość oklepane pomysły, dlatego my mamy inną propozycję. Pierwsza randka w nietypowej odsłonie na pewno wywoła niemałe zaskoczenie, jak najbardziej pozytywne.

Pierwsza randka

Początki znajomości zawsze są piękne i niepowtarzalne. Pierwsza randka ma to do siebie, że zwykle wywołuje dreszczyk emocji i niepewności. W końcu para, która umówiła się ze sobą chce zrobić jak najlepsze wrażenie. Zwykle pamiętamy pierwsze spotkania, tym bardziej, jeśli należały do wyjątkowo udanych. Nie oznacza to, że musimy zapraszać naszą wybrankę czy wybranka do kina lub restauracji. Nasza kreatywność może zaprowadzić nas w miejsca, gdzie będziemy się dobrze bawić i na pewno nie będziemy skrępowani całą sytuacją.

Escape room

Moda na pokoje zagadek ogarnęła Polaków. W dużych miastach powstaje coraz więcej tego typu miejsc. Cała zabawa polega na tym, by jak najszybciej wydostać się z zamkniętego pomieszczenia, wykorzystując swój spryt i myślenie. To doskonałe i niebanalne rozwiązanie na pierwszą randkę. Nie dość, że możemy sprawdzić swoje reakcje na daną sytuację, to jesteśmy zamknięci w jednym pokoju. Współpracując lepiej się poznamy i przekonamy się, czy rzeczywiście odnajdziemy wspólny język. Pierwsza randka w takim miejscu zostanie nam w pamięci na długi czas.

Rolkowisko

Dla miłośników retro klimatów polecamy rolkowisko lub wrotkowisko. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie jeździły na rolkach czy wrotkach, będą się dobrze bawić. Energetyczna muzyka zagwarantuje nam dużo zabawy, a przy okazji będziemy mogli sprawdzić, czy osoba z którą się umówiliśmy chętnie służy pomocą przy upadku i nauką jazdy. To również test na zaufanie, co wymaga odwagi. Tutaj zapomnimy o krępującej ciszy, odprężymy się i będziemy mogli być w pełni swobodni. Aktywne osoby będą zachwycone taką randką.

Wycieczka w nieznane

Być może to ryzykowna propozycja na pierwszą randkę, ale mówiąc o nietypowych pomysłach, ten będzie idealny. Wycieczka w nieznane to odważny pomysł. Wystarczy wybrać miejsce i nie zdradzając jego lokalizacji, zabrać wybrankę serca na niezapomnianą wycieczkę. Gwarantujemy, że jeśli wybierzemy naprawdę wyjątkowe miejsce, efekt „wow” będzie murowany. Oczywiście musimy liczyć się także z odmową, ponieważ wyjazd w nieznane z obcą osobą, może wydać się dość ryzykowny. Ale trafiając na właściwą osobę, na pewno zrealizujemy nasz potajemy plan, na oryginalną wycieczkę i randkę życia.

Warsztaty kulinarne

randkaNie musimy być mistrzami kuchni, by wziąć udział w warsztatach kulinarnych, pod okiem profesjonalnego szefa kuchni. Pierwsza randka wcale nie musi ograniczać się do kolacji w restauracji. O wiele bardziej oryginalnym pomysłem będą warsztaty gotowania dla par. Wspólne szaleństwo kulinarne może bardzo zbliżyć, a przy okazji zapewni nam mnóstwo dobrej zabawy oraz nauki kunsztu gastronomicznego. Randka przy patelniach i garnkach – dlaczego nie! Grunt, żeby dobrze się bawić i swobodnie czuć u boku tej drugiej osoby.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

6 lat temu

Pierwsza randka jest zawsze ogromnym przeżyciem.Kobiety oczekują,że będzie ona niezapomniana.Randki w wyjątkowych,ciekawych miejscach są miłe.Ciekawe pomysły

Emilly27k

6 lat temu

Miejsc jest wiele na pierwszą randkę. Najmilej spędza się czas we dwoje rozmawiając słuchając ulubionych piosenek, a potem na randkę partner przynosi prezent płyta z ulubionymi piosenkami. Pomysł super. Muzycznie i romantycznie.Efekt pierwszej randki jest trafny jeśli pojawi się zaskoczenie i słowo
” wow”. Sukces gwarantowany:)

Zostaw komentarz