Seks

Piersi jako strefa erogenna

Wprawdzie piersi stanowią atrybut kobiecości, ale często bywają pomijane podczas łóżkowych igraszek. Jakie pieszczoty sutków sprawiają przyjemność ich właścicielkom?

Wprawdzie piersi stanowią atrybut kobiecości, ale często bywają pomijane podczas łóżkowych igraszek. Jakie pieszczoty sutków sprawiają przyjemność ich właścicielkom?

W związku z tym, iż piersi są bogato unerwione, uchodzą za strefę erogenną. Niektórzy mężczyźni w wyniku stymulacji sutków potrafią doprowadzić kobietę na szczyt rozkoszy. Niestety, wielu panów nie wie, jaka forma pieszczot sprawia przyjemność ich partnerkom.

Indywidualny charakter pieszczot

Warto pamiętać, iż każdą kobietę należy traktować indywidualnie. Niektóre panie preferują delikatne muskanie brodawek, podczas gdy inne odczuwają satysfakcję podczas podgryzania. Na wrażliwość kobiecych piersi wpływa faza cyklu menstruacyjnego. Mężczyzna, który pragnie dostosować technikę pieszczot do potrzeb partnerki, powinien bacznie obserwować jej reakcje.

Całowanie sutków

Z przeprowadzonych badań wynika, iż całowanie sutków sprawia kobietom przyjemność. Ta forma pieszczot cieszy się większym uznaniem niż dotyk. Ręka mężczyzn zazwyczaj nie jest tak delikatna jak usta czy język. Warto podkreślić, iż wilgotne muśnięcia zapewniają wielu kobietom niezapomniane doznania.

Ugniatanie i podgryzanie piersi

Niektóre panie preferują delikatne i powłóczyste muśnięcia palców, inne z kolei odczuwają satysfakcję podczas ugniatania i podgryzania. Warto poznać temperament partnerki. Zdarza się, iż kobieta, która na co dzień sprawia wrażenie spokojnej i ułożonej, w sypialni preferuje mocniejsze pieszczoty.

Zbyt mocne pieszczoty

Mężczyźni często niewłaściwie dobierają formę czułości. Klatka piersiowa panów nie jest tak wrażliwa na dotyk jak sutki kobiet. W związku z tym niektórzy mężczyźni fundują swoim partnerkom zbyt mocne pieszczoty.

Rola komunikacji

Kobieta, która nie jest zadowolona ze sposobu, w jaki jej partner pieści sutki, powinna przekazać mężczyźnie stosowne wskazówki. Nikt nie jest w stanie odgadnąć naszych preferencji. Warto informować partnera o swoich seksualnych oczekiwaniach. Kobieta może sama pieścić swoje piersi na oczach mężczyzny lub prowadzić jego dłoń po swoich sutkach. Warto wskazać kierunek ruchu i jego intensywność.

Techniki stymulacji piersi

Wśród sposobów stymulacji piersi wymienia się:

  • pocieranie i masowanie ich całą dłonią
  • muskanie sutków i ich okolic opuszkami palców
  • delikatne podszczypywanie i podgryzanie
  • uderzanie w szczyty brodawek.

Wyrafinowane pieszczoty sutków

Niektóre panie preferują bardziej wyrafinowane pieszczoty. W sytuacji, gdy mężczyzna zlizuje z piersi partnerki musujące wino, brodawki ciemnieją i stają się twarde.

Piersi często są niedoceniane przez naszych partnerów, tymczasem ich umiejętna stymulacja może doprowadzić kobietę do ekstazy. Warto pokazać mężczyźnie, z którym dzielimy sypialnię, jaka forma czułości sprawia nam największą przyjemność.

Komentarze

pati25

9 lat temu

Piersi,które są naszym największym atrybutem mogą przynosić nam zadowolenie.Pobudzane podczas seksu dają wiele przyjemności

Zostaw komentarz