Seks

Odkryj kulki gejszy!

Sprawy seksu już od dawna nie wzbudzają twojego zainteresowania. Czujesz się mało kobieca, chodzisz ciągle w workowatych ciachach i masz ochotę schować się przed całym światem.

Sprawy seksu już od dawna nie wzbudzają twojego zainteresowania. Czujesz się mało kobieca, chodzisz ciągle w workowatych ciachach i masz ochotę schować się przed całym światem.

Pomimo tego, że kochasz swojego partnera wasze zbliżenia nie są już dla ciebie źródłem satysfakcji i nie czerpiesz z nich praktycznie żadnej przyjemności. Czy pomyślałaś o tym aby urozmaicić wasze pożycie gadżetami erotycznymi?

Doceń siebie na nowo

Problem polega na tym, że przestałaś czerpać radość ze swojej kobiecości. Bycie kobietą, to ogromna frajda! Doceń siebie! W przełamywaniu barier związanych z cielesnością oraz wadliwym postrzeganiem swojego ciała niezwykle pomocne są tzw. kulki gejszy. Jest to przyrząd wykorzystywany do masturbacji oraz igraszek we dwoje. Stosowany jest również w profilaktyce wielu chorób kobiecych w celu wzmocnienia mięśni Kegla.

Jak wyglądają kulki gejszy?

Są to dwie kulki połączone ze sobą sznureczkiem. W ich wnętrzu znajdują się jeszcze jedne – mniejsze, które powodują niewielkie drgania i wibracje. Właśnie one zmuszają mięśnie pochwy do intensywnej pracy mięśni przypominającej trening. U większości kobiet podczas chodzenia, biegania, czy też tańczenia silniejsze wibracje wywołują ogromną przyjemność nierzadko doprowadzając panie do orgazmu.

Jak używać kulek?

Codzienne korzystanie z kulek jest bardzo łatwe, wystarczy odpowiednio się rozluźnić i wsadzić je do pochwy. Przypomina do aplikację tamponu. Ważne aby przed i po użyciu za każdym razem umyć je ciepłą wodą z dodatkiem mydła a najlepiej – używać specjalnego płynu do dezynfekcji.

Zadaniem kulek jest wzmocnienie mięśni Kegla, które są odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności podczas zbliżeń z partnerem. W szczególności panie po porodach oraz w okresie menopauzy – powinny bliżej się z nimi zaprzyjaźnić.

Wspólne baraszkowanie

Kulki gejszy to również gadżet, który można wykorzystać podczas wspólnych zabaw we dwoje chociażby podczas gry wstępnej. Kiedy już odpowiednio się rozluźnisz partner może delikatnie i bardzo powoli wprowadzać je do pochwy. Dodatek lubrykantu z właściwościami chłodzącymi lub rozgrzewającymi jeszcze bardziej zintensyfikuje kobiece doznania, do takie stopnia, że będziesz miała ochotę na więcej.

Obawy

Boisz się, że kulki mogą utknąć w twojej pochwie? Zupełnie niepotrzebnie. Posiadają one dodatkowy, dłuższy sznureczek dzięki któremu jednym sprawnym ruchem możemy się ich pozbyć.

Noszenie kulek gejszy jest polecane przez wielu lekarzy, którzy potwierdzają ich korzystny wpływ nie tylko na polepszenie jakości życia seksualnego, ale również zalecane jest przez wielu lekarzy, którzy podkreślają ich pozytywny wpływ na problemy natury kobiecej. Może warto więc porzucić uprzedzenia?

Natalia Herzog

Komentarze (2)

pati25

6 lat temu

Te kulki mogą pomóc wieu kobietom

eve

7 lat temu

zabawki seksualne dla odwaznych kobiet ,czemu nie!

Zostaw komentarz