Sprawy seksu już od dawna nie wzbudzają twojego zainteresowania. Czujesz się mało kobieca, chodzisz ciągle w workowatych ciachach i masz ochotę schować się przed całym światem.

Pomimo tego, że kochasz swojego partnera wasze zbliżenia nie są już dla ciebie źródłem satysfakcji i nie czerpiesz z nich praktycznie żadnej przyjemności. Czy pomyślałaś o tym aby urozmaicić wasze pożycie gadżetami erotycznymi?

Doceń siebie na nowo

Problem polega na tym, że przestałaś czerpać radość ze swojej kobiecości. Bycie kobietą, to ogromna frajda! Doceń siebie! W przełamywaniu barier związanych z cielesnością oraz wadliwym postrzeganiem swojego ciała niezwykle pomocne są tzw. kulki gejszy. Jest to przyrząd wykorzystywany do masturbacji oraz igraszek we dwoje. Stosowany jest również w profilaktyce wielu chorób kobiecych w celu wzmocnienia mięśni Kegla.

Jak wyglądają kulki gejszy?

Są to dwie kulki połączone ze sobą sznureczkiem. W ich wnętrzu znajdują się jeszcze jedne – mniejsze, które powodują niewielkie drgania i wibracje. Właśnie one zmuszają mięśnie pochwy do intensywnej pracy mięśni przypominającej trening. U większości kobiet podczas chodzenia, biegania, czy też tańczenia silniejsze wibracje wywołują ogromną przyjemność nierzadko doprowadzając panie do orgazmu.