soraya kosmetyki do opalania

W sezonie letnim 2017 roku Soraya prezentuje nową odsłonę linii słonecznej. Udoskonalone formuły, nowe, atrakcyjne opakowania i szeroki wybór wariantów zostały stworzone w oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, które dla marki przeprowadził instytut Millward Brown.

W składzie nowych produktów Soraya oprócz fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych znalazły się także nawilżające algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, które sprawiają, że opalona skóra jest gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy. Również opakowania zyskały nowy wygląd. Specjalnie dla marki Soraya została zaprojektowana nowa, unikalna, ale również poręczna butelka, a dopełnieniem całości jest atrakcyjna szata graficzna z dobrze czytelnymi komunikatami dla konsumenta.

Specjalnie dla najmłodszych

Linia do pielęgnacji słonecznej Soraya to również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga wyjątkowej ochrony, w ich składzie znalazły się łagodne składniki pielęgnacyjne, takie jak ochronny elfowy kwiat, odżywcza bawełna, czy łagodzący d-pantenol. Na opakowaniach pojawiły się animowane postaci, które z pewnością przyciągną wzrok każdego dziecka.

Wiosna i lato to czas zabawy, radości, spędzania czasu na zewnątrz z przyjaciółmi. Soraya dołącza do zabawy i oferuje produkty, które sprawią, że opalanie będzie bezpieczne i przyjemne.

————————————————————————————————————————————–

Radość opalania, skuteczność nawilżania

W bogatym portfolio bez trudu znajdziemy kosmetyki dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, typu karnacji, wrażliwości na słońce oraz stylu życia.

 • Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków
 • Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF
 • Kosmetyki po opalaniu regenerujące i kojące skórę dla dorosłych i dzieci
 • Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę
 • Przyspieszacze opalania

Najwyższej jakości filtry UV

 • Chronią w obu zakresach promieniowania UV

 • Jedyne na rynku fotostabilne filtry UVA
 • Efektywne filtry UVB

 • Fotostabilna kombinacja filtrów UV – nie tracą swoich właściwości nawet w czasie dużych upałów

 • Chronią przed powstawaniem wolnych rodników w skórze

PRODUKTY WCHODZĄCE W SKŁAD LINII DO OPALANIA SORAYA 2017

PRODUKTY DLA DOROSLYCH

BALSAMY

Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 10 z nawilżającymi algami morskimi
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 20 z nawilżającymi algami morskimi
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 30 z nawilżającymi algami morskimi
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 50 z nawilżającymi algami morskimi
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania przyspieszający opalanie PROTECT&BRONZE SPF 15 z nawilżającymi algami morskimi NOWOŚĆ
KREM DO TWARZY
Soraya Sun Ochronny krem do twarzy SPF 25 z nawilżającymi algami morskimi
Soraya Sun Ochronny krem do twarzy SPF 50 z nawilżającymi algami morskimi NOWOŚĆ
KOJĄCE PO OPALANIU
Soraya Sun Łagodzący balsam po opalaniu SOS z nawilżającymi algami morskimi, d-pantenolem, alantoiną
Soraya Sun Kojący Żel po opalaniu SOS z d-pantenolem
Soraya Sun Nawilżająco-kojąca mgiełka SOS 2-fazowa po opalaniu z olejkiem makadamia, olejkiem chia i d-pantenolem NOWOŚĆ
OLEJKI DO OPALANIA
Soraya Sun Ochronny olejek do opalania SPF 10 z olejkiem arganowym, kokosowym i kwasem hialuronowym NOWOŚĆ
Soraya Sun Ochronny olejek do opalania SPF 10 z olejkiem kokosowym, z orzeszków brazylijskich i kwasem hialuronowym NOWOŚĆ
UTRWALAJĄCE OPALANIE
Soraya Sun Nawilżający balsam utrwalający opaleniznę z algami morskimi, karmelem i karotenem
Soraya Sun Rozświetlający balsam utrwalający opaleniznę z algami morskimi, ekstraktem z orzecha włoskiego i złocistymi drobinkami
PRZYSPIESZACZE
Soraya Sun Wygładzający przyspieszacz opalania EXPRESS BRONZE 3w1 z maslem kakaowym
Soraya Sun Nawilżający przyspieszacz opalania EXPRESS BRONZE 3w1 z ekstraktem z orzecha włoskiego
PRODUKTY DLA DZIECI
DO OPALANIA DLA DZIECI
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 30 z odżywczym masłem shea, d-pantenolem, alantoiną
Soraya Sun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 50 z odżywczym masłem shea, d-pantenolem, alantoiną
SorayaSun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 20 z ekstraktem z elfowego kwiatu, d-pantenolem i alantoiną NOWOŚĆ
PO OPALANIU DLA DZIECI
Soraya Sun Łagodzący balsam po opalaniu SOS dla dzieci z nawilżającą bawełną, d-pantenolem i alantoiną
Soraya Sun (ELFOWY) Kojący żel po opalaniu SOS dla dzieci z d-pantenolem i ekstraktem z elfowego kwiatu NOWOŚĆ

Opis produktów:

KOSMETYKI DO OPALANIA DLA DOROSŁYCH:

OCHRONNE KREMY DO TWARZY

Zawierają nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki nim skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie.

Nietłusta formuła nie zapycha porów. Przeznaczone do każdego typu cery.

WYSOKA OCHRONA SPF 50

OCHRONNY KREM DO TWARZY NAWILŻAJĄCE ALGI MORSKIE

KAŻDY TYP CERY WODOODPORNY

Ochronny krem do twarzy SPF 50, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom o jasnej karnacji oraz o cerze wrażliwej na słońce.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, Badania potwierdziły, że krem wydłuża 50-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu i opóźnia proces fotostarzenia się skóry*. Polecany jest do opalania oraz jako krem na dzień w warunkach dużego nasłonecznienia.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość kremu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy, szyi i dekoltu około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj, co 1-2 godziny, lub w razie potrzeby np.: po każdym wyjściu z wody i wytarciu się ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

*Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 50 ml Cena 19,99 zł

ŚREDNIA OCHRONA SPF 25

OCHRONNY KREM DO TWARZY NAWILŻAJĄCE ALGI MORSKIE

KAŻDY TYP CERY WODOODPORNY

Ochronny krem SPF 25, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom o jasnej karnacji oraz o cerze wrażliwej na słońce.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, Badania potwierdziły, że krem wydłuża 25-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry*. Polecany jest do opalania oraz jako krem na dzień w warunkach dużego nasłonecznienia.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość kremu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy, szyi i dekoltu około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj, co 1-2 godziny, lub w razie potrzeby np. po każdym wyjściu z wody i wytarciu się ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

*Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 50 ml Cena 14,99 zł

OCHRONNE BALSAMY DO OPALANIA DLA DOROSŁYCH 

Zawierają nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki nim skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie.

Balsamy dobrze się rozprowadzają, nie kleją się, nie bielą i nie pozostawiają tłustej warstwy.

WYSOKA OCHRONA SPF 50 WODOODPORNY 


BALSAM DO OPALANIA Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Wodoodporny balsam SPF 50, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z jasną karnacją i skórą wrażliwą na słońce, w warunkach bardzo silnego nasłonecznienia lub pierwszego kontaksoraya wodoodporny balsam SPF 50tu ze słońcem. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka, wygląda atrakcyjnie. Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża 50-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry*.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

*Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 100 ml Cena 24,99 zł


ŚREDNIA OCHRONA SPF 15

WODOODPORNY BALSAM Z AKTYWATOREM OPALANIA Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI

PROTECT & BRONZE  soraya balsam do ciała spf 15

Wodoodporny Balsam SPF 15 z aktywatorem opalania, zawiera wysoce skuteczny system fotostablnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Kosmetyk wzbogacono w kompleks Bronze Care, który stymuluje wydzielanie melaniny w skórze, dzięki czemu zyskuje ona wzmocnioną ochronę a złocista opalenizna pojawia się szybciej*.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża 15-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry**.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

* Na podstawie badań ex vivo.

**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 150 ml Cena 21,99 z

NISKA OCHRONA SPF 10

WOODPORNY BALSAM DO OPALANIA Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt skutecznej ochrony przeciwsłonecznej i doskonałej pielęgnacji.

Wodoodporny Balsam SPF 10, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z ciemną karnacją oraz w warunkach niezbyt intensywnego nasłonecznienia. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry. Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie. Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża 10-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

Poj. 150 ml Cena 15,99 zł

ŚREDNIA OCHRONA SPF 20

WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt skutecznej ochrony przeciwsłonecznej i doskonałej pielęgnacji.

Wodoodporny Balsam SPF 20, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża 20-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry**.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 150 ml Cena 19,99 zł

WYSOKA OCHRONA SPF 30

WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI

Nawilżona skóra, piękna opalenizna soraya balsam do opalania spf 30

Soraya wie, że piękna skóra to efekt skutecznej ochrony przeciwsłonecznej i doskonałej pielęgnacji.

Wodoodporny balsam SPF 30, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z jasną karnacją oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża 30-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu i opóźnia proces fotostarzenia się skóry**.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 150 ml Cena 23,99 zł

WODOODPORNE OLEJKI DO OPALANIA

Zawierają odżywcze olejki, które regenerując naskórek chronią go przed przesuszeniem i szorstkością. Nawilżający kwas hialuronowy pomaga skórze pozostać aksamitnie gładka. Dzięki temu skóra wygląda atrakcyjnie.

NISKA OCHRONA SPF 10

WODOODPORNY OLEJEK DO OPALANIA

OLEJEK KOKOSOWY, Z ORZESZKÓW BRAZYLIJSKICH, KWAS HIALURONOWY

Odżywiona skóra, piękna opalenizna 

Wodoodporny Olejek SPF 10, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z ciemną karnacją oraz w warunkach niezbyt intensywnego nasłonecznienia.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera odżywcze olejki – kokosowy i z orzeszków brazylijskich, które regenerując naskórek chronią go przed przesuszeniem i szorstkością. Nawilżający kwas hialuronowy pomaga skórze pozostać nawilżoną i aksamitnie gładką. Dzięki temu skora wygląda atrakcyjnie.

Badania potwierdziły, że olejek wydłuża 10-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry.

Sposób użycia: Nanieś obficie olejek i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

Poj. 150 ml Cena 19,99 zł

NISKA OCHRONA SPF 10

WODOODPORNY OLEJEK DO OPALANIA

OLEJEK ARGANOWY, KOKOSOWY, KWAS HIALURONOWY

Odżywiona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt skutecznej ochrony przeciwsłonecznej i doskonałej pielęgnacji.

Wodoodporny Olejek SPF 10, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie osobom z ciemną karnacją oraz w warunkach niezbyt intensywnego nasłonecznienia.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera odżywcze olejki – arganowy i kokosowy, które regenerując naskórek chronią go przed przesuszeniem i szorstkością. Nawilżający kwas hialuronowy pomaga skórze pozostać nawilżoną i aksamitnie gładką. Dzięki temu skóra wygląda atrakcyjnie.

Badania potwierdziły, że olejek wydłuża 10-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu, i opóźnia proces fotostarzenia się skóry.

Sposób użycia: Nanieś obficie olejek i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

Poj. 150 ml Cena 19,99 zł

PIELĘGNACJA PRZYŚPIESZAJĄCA EFEKTY OPALANIA

Nawilżający i wygładzający przyspieszacz opalania Express Bronze 3w1, polecany

szczególnie do stosowania na plaży oraz w solarium jako Starter, Przyspieszacz, Balsam utrwalający opaleniznę. Regularnie stosowany skraca czas potrzebny na uzyskanie ładnej, naturalnej opalenizny.

EXPRESS BRONZE 3w1

STARTER, PRZYSPIESZACZ, BALSAM

NAWILŻAJĄCY PRZYSPIESZACZ OPALANIA Z EKSTRAKTEM Z ORZECHA WŁOSKIEGO

NA PLAŻĘ I DO SOLARIUM

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Nawilżający przyspieszacz opalania Express Bronze 3w1, polecany szczególnie do stosowania na plaży oraz w solarium jako Starer, Przyspieszacz, Balsam utrwalający opaleniznę. Regularnie stosowany skraca czas potrzebny na uzyskanie ładnej, naturalnej opalenizny.

Zawiera Ekstrakt z orzecha włoskiego, który delikatnie przyciemnia koloryt skóry. Sun Tan Booster przyspiesza proces opalania. Łagodzący d-panthenol i alantoina doskonale nawilżają oraz odżywiają skórę, łagodzą podrażnienia. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia: Przyspieszacz równomiernie rozprowadź na skórze ciała.

Preparat możesz stosować jako:

 • przygotowanie do opalania: nakładaj 1-2 razy dziennie na około 2 tygodnie przed wakacjami.

 • przyspieszacz opalania: używaj regularnie przed wyjściem na słońce

 • utrwalacz opalenizny: stosuj codziennie na opaloną skórę.

Preparat nie zawiera filtrów UV i nie chroni skóry przed poparzeniami i szkodliwym działaniem słońca. Przed wyjściem na słońce, po nałożeniu przyspieszacza, należy zastosować balsam do opalania z filtrem UV.

Poj. 200 ml Cena 16,99 zł

EXPRESS BRONZE 3w1

STARTER, PRZYSPIESZACZ, BALSAM

WYGŁADZAJĄCY PRZYSPIESZACZ OPALANIA Z EKSTRAKTEM Z MASŁEM KAKAOWYM

NA PLAŻĘ I DO SOLARIUM

Gładka skóra, piękna opalenizna

Wygładzający przyspieszacz opalania Express Bronze 3w1, polecany szczególnie do stosowania na plaży oraz w solarium jako Starter, Przyspieszacz, Balsam utrwalający opaleniznę. Regularnie stosowany skraca czas potrzebny na uzyskanie ładnej, naturalnej opalenizny.

Zawiera Masło kakaowe, które wygładza i odżywia skórę. Sun Tan Booster przyspiesza proces opalania. Algi morskie doskonale nawilżają skórę, Dzięki temu skóra staje się promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia: Przyspieszacz równomiernie rozprowadź na skórze ciała.

Preparat możesz stosować jako:

 • przygotowanie do opalania: nakładaj 1-2 razy dziennie na około 2 tygodnie przed wakacjami.

 • przyspieszacz opalania: używaj regularnie przed wyjściem na słońce

 • utrwalacz opalenizny: stosuj codziennie na opaloną skórę.

Preparat nie zawiera filtrów UV i nie chroni skóry przed poparzeniami i szkodliwym działaniem słońca. Przed wyjściem na słońce, po nałożeniu przyspieszacza, należy zastosować balsam do opalania z filtrem UV.

Poj. 200 ml Cena 16,99 zł

KOJĄCE KOSMETYKI PO OPALANIU:

Zawierają łagodzący d-pantenol, który doskonale nawilża, regeneruje, chroni naskórek przed przesuszeniem i przynosi natychmiastowa ulgę podrażnionej skórze. Skóra bez poparzeń słonecznych to również trwalsze efekty opalania.

SOS

AFTER SUN

KOJĄCY ŻEL PO OPALANIU

5% ŁAGODZĄCEGO D-PANTENOLU

Nawilżona i ukojona skóra, piękna opalenizna 

Kojący żel po opalaniu to idealny kosmetyk pierwszej pomocy, polecany szczególnie osobom ze skórą podrażnioną, wysuszoną i spieczoną słońcem. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i redukuje uczucie dyskomfortu spowodowane zbyt intensywnym opalaniem.

Zawiera łagodzący d-pantenol, który doskonale nawilża, regeneruje, chroni naskórek przed przesuszeniem i przynosi natychmiastową ulgę podrażnionej skórze. Dzięki temu staje się ona aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie.

Żel łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze.

Sposób użycia:

Żel delikatnie rozprowadź na zaczerwienionej skórze i pozostaw do wchłonięcia. W miejscach szczególnie podrażnionych słońcem lub przesuszonych nałóż większą ilość kosmetyku.. W przypadku silnego i rozległego poparzenia słonecznego skontaktuj się z lekarzem.

Poj. 100 ml Cena 12,99 zł

SOS AFTER SUN

DWUFAZOWA NAWILŻAJĄCO-KOJĄCA MGIEŁKA PO OPALANIU ODŻYWCZE OLEJKI MAKADAMIA, CHIA, D-PANTHENOL soraya mgiełka nawilżająca po opalaniu

Nawilżona i ukojona skóra, piękna opalenizna

Nawilżająco-kojąca mgiełka po opalaniu, polecana szczególnie osobom ze skórą podrażnioną, wysuszoną i spieczoną słońcem, łagodzi dyskomfort wynikający z przedawkowania słońca.

Zawiera odżywcze olejki makadamia, chia oraz łagodzący d-pantenol, które doskonale odżywiają naskórek oraz chronią go przed przesuszeniem i szorstkością. Odświeżająca, lekka mgiełka jednym gestem poprawia komfort skóry, która staje się lepiej nawilżona i aksamitnie gładka.

Mgiełka łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze.

Sposób użycia:

Mgiełkę wstrząśnij przed użyciem. Po każdej ekspozycji na słońce, rozpyl mgiełkę na całe ciało, równomiernie rozsmaruj.
Poj. 150 ml Cena 16,99 zł

SOS AFTER SUN

ŁAGODZĄCY BALSAM PO OPALANIU Z NAWILŻAJĄCYMI ALGAMI MORSKIMI, D-PANTENOLEM, ALANTOINĄ

Nawilżona i ukojona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt doskonałej pielęgnacji po kąpieli słonecznej

Łagodzący balsam po opalaniu polecany szczególnie osobom ze skórą podrażnioną, wysuszoną i spieczoną słońcem, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, oraz uczucie dyskomfortu.

Zawiera nawilżające algi morskie, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Balsam wzbogacono w wyciąg z mięty, który wzmacnia efekt ukojenia poprzez przyjemne odczucie chłodzące. Skóra staje się i lepiej nawilżona, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

Nanieś obfitą ilość balsamu, równomiernie rozprowadź na skórze i pozostaw do wchłonięcia. W miejscach szczególnie podrażnionych słońcem lub przesuszonych nałóż większą ilość kosmetyku. W przypadku silnego i rozległego poparzenia słonecznego skontaktuj się z lekarzem.

Poj. 150 ml Cena 12,99 zł

BALSAMY PO OPALANIU UTRWALAJĄCE OPALENIZNĘ

Nawilżający i rozświetlający balsam zawierają nawilżające algi morskie, które chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.

AFTER SUN

NAWILŻAJĄCY BALSAM UTRWALAJACY OPALENIZNĘ Z ALGAMI MORSKIMI, KARMELEM, KAROTENEM

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt doskonałej pielęgnacji po kąpieli słonecznej

Nawilżający balsam utrwalający opaleniznę, polecany szczególnie po kąpielach słonecznych oraz po wizytach w solarium dla osób, które chcą podkreślić opaleniznę, nadać jej piękny odcień i przedłużyć jej trwałość. Zawiera karmel i beta-karoten, aby delikatnie poprawić koloryt skóry po opalaniu.

Nawilżające algi morskie chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

Balsam delikatnie rozprowadź na skórze i wmasuj do wchłonięcia. Unikaj kontaktu z ubraniem do momentu całkowitego wchłonięcia kosmetyku.

Poj. 150 ml Cena 12,99 zł

AFTER SUN

ROZŚWIETLAJĄCY BALSAM UTRWALAJACY OPALENIZNĘ Z ALGAMI MORSKIMI, Z EKSTRAKTEM Z ORZECHA WŁOSKIEGO, ZŁOCISTYMI DROBINKAMI

Nawilżona skóra, piękna opalenizna

Soraya wie, że piękna skóra to efekt doskonałej pielęgnacji po kąpieli słonecznej

Rozświetlający balsam utrwalający opaleniznę, polecany szczególnie po kąpielach słonecznych oraz po wizytach w solarium dla osób, które chcą podkreślić opaleniznę, nadać jej piękny odcień i przedłużyć jej trwałość. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego, który delikatnie przyciemnia koloryt skóry oraz podkreśla opaleniznę. Złociste drobinki rozświetlają skórę i dodają jej blasku

Nawilżające algi morskie chronią naskórek przed przesuszeniem i szorstkością. Dzięki temu skóra jest promienna, aksamitnie gładka i wygląda atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

Balsam delikatnie rozprowadź na skórze i wmasuj do wchłonięcia. Unikaj kontaktu z ubraniem do momentu całkowitego wchłonięcia kosmetyku.

Poj. 150 ml Cena 13,99 zł

KOSMETYKI DO OPALANIA DLA DZIECI:

OCHRONNE BALSAMY DO OPALANIA DLA DZIECI

Zawierają ochronny elfowy kwiat, odżywcze masło shea, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed nadmierna utrata wody i przesuszeniem. Dzięki temu delikatna skóra dziecka pozostaje w dobrej kondycji. Atrakcyjne, kolorowe opakowania skierowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

SUN KIDS

SPF 50

WYSOKA OCHRONA

WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 50 Z ODŻYWCZYM MASŁEM SHEA, PANTENOLEM, ALANTOINĄ 

Ochrona i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka

Soraya wie, że delikatna dziecięca skóra wymaga wyjątkowej ochrony. soraya wodoodporny balsam dla dzieci spf 50

Wodoodporny balsam SPF 50, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera odżywcze masło shea, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem. Dzięki temu delikatna skora dziecka pozostaje w dobrej kondycji.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża się 50-krotnie czas bezpiecznego przebywania dziecka na słońcu**.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała dziecka około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

Poj. 100 ml Cena 26,99 zł

SUN KIDS

SPF 20

ŚREDNIA OCHRONA

WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 20 Z ELFOWYM KWIATEM, PANTENOLEM, ALANTOINĄ 

Ochrona i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka

Soraya wie, że delikatna dziecięca skóra wymaga wyjątkowej ochrony.

Wodoodporny balsam SPF 20, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera ochronny elfowy kwiat, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem. Dzięki temu delikatna skóra dziecka pozostaje w dobrej kondycji.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża się 20-krotnie czas bezpiecznego przebywania dziecka na słońcu.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała dziecka około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

Poj. 100 ml Cena 21,99 zł

SUN KIDS

SPF 30

WYSOKA OCHRONA

WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30 Z ODŻYWCZYM MASŁEM SHEA, PANTENOLEM, ALANTOINĄ

Ochrona i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka

Soraya wie, że delikatna dziecięca skóra wymaga wyjątkowej ochrony.

Wodoodporny balsam SPF 30, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz skutkami jego działania: podrażnieniami, powstawaniem przebarwień i poparzeniami skóry.

Zawiera odżywcze masło shea, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed nadmierną utratą wody i przesuszeniem. Dzięki temu delikatna skóra dziecka pozostaje w dobrej kondycji. Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Badania potwierdziły, że balsam wydłuża się 30-krotnie czas bezpiecznego przebywania dziecka na słońcu**.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała dziecka około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Zapewnia ochronę UVA/UVB. Produkt testowany dermatologicznie.

**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo.

Poj. 100 ml Cena 21,99 zł

KOSMETYKI PO OPALANIU DLA DZIECI

Polecane szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Zawierają składniki pielęgnacyjne odpowiednie dla skóry dziecka (aż 5% D-pantenolu) nawilżającą bawełnę, łagodzące d-pantenol i alantoinę, które chronią naskórek przed przesuszeniem, szorstkością oraz przynoszą ukojenie podrażnionej skórze.

SUN KIDS

ŁAGODZĄCY BALSAM PO OPALANIU DLA DZIECI SOS Z NAWILŻAJĄCĄ BAWEŁNĄ, D-PANTENOLEM, ALANTOINĄ 

Ochrona i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka

Soraya wie, że delikatna dziecięca skóra wymaga wyjątkowej ochrony. soraya łagodzący balsam po opalaniu dla dzieci

Łagodzący balsam po opalaniu polecany szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia naskórka po zabawie na słońcu.

Zawiera nawilżającą bawełnę, łagodzące d-pantenol i alantoinę które chronią naskórek przed przesuszeniem, szorstkością oraz przynoszą ukojenie podrażnionej skórze. Dzięki temu delikatna skóra dziecka pozostaje w dobrej kondycji.

Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

Balsam delikatnie rozprowadź na skórze dziecka i pozostaw do wchłonięcia. W przypadku silnego rumienia lub poparzenia słonecznego skontaktuj się z lekarzem.

Poj. 100 ml Cena 12,99 zł

SUN KIDS

KOJĄCY ŻEL PO OPALANIU DLA DZIECI SOS Z 5% ŁAGODZĄCEGO D-PANTENOLU

I ELFOWYM KWIATEM 

Ochrona i bezpieczeństwo dla delikatnej skóry dziecka

Soraya wie, że delikatna dziecięca skóra wymaga wyjątkowej ochrony. soraya kojący żel po opalaniu dla dzieci

Kojący żel po opalaniu to idealny kosmetyk pierwszej pomocy, polecany szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia spowodowane aktywnością słońca lub promieniowaniem słonecznym.

Zawiera łagodzący d-pantenol, który regeneruje podrażniony i wysuszony przez słońce naskórek oraz przynosi natychmiastową ulgę. Dzięki temu delikatna skóra dziecka jest nawilżona i ukojona.

Żel łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze.

Sposób użycia:

Żel delikatnie rozprowadź na zaczerwienionej skórze i pozostaw do wchłonięcia. W przypadku silnego rumienia lub poparzenia słonecznego skontaktuj się z lekarzem.

Poj. 100 ml Cena 12,99 zł

Tekst sponsorowany