Dzieje się Konkursy Najnowsze

Konkurs – Rozkwitaj wiosną z Delia Cosmetics

rozkwitaj wiosną

Wiosna to piękny czas, w którym warto zadbać o swój wygląd. Gładkie nogi, podkreślone oczy i zadbane paznokcie to kilka elementów, dzięki którym będziemy czuć się atrakcyjnie. Z pomocą przychodzi nam marka Delia Cosmetics, której produkty podkreślą urodę i zapewnią doskonale gładką skórę. Już dziś weź udział w naszym konkursie i rozkwitaj na wiosnę z Delia Cosmetics!

Depilacja to usunięcie włosków wraz z cebulkami. W przeciwieństwie do golenia gwarantuje gładkość nawet przez cztery tygodnie, a odrastające owłosienie z czasem staje się  coraz rzadsze i słabsze. Tradycyjna maszynka jedynie skraca włoski i zabieg trzeba powtórzyć już po kilku dniach. Często wiąże się to z nieprzyjemnym kłuciem lub swędzeniem. Właśnie dlatego wiele kobiet stawia na depilację, dzięki której efektami mogą cieszyć się przez wiele tygodni.

Jedna z najszybszych form depilacji to wosk w plastrach, który dostępny jest w różnych wariantach – Delia Cosmetics oferuje trzy rodzaje plastrów – np. o przyjemnym zapachu truskawek czy czekolady. Ten sposób nie wymaga specjalnego przygotowania – nie trzeba podgrzewać kosmetyku i nie potrzeba dodatkowych akcesoriów. Wystarczy potrzeć w dłoniach plaster, by preparat uzyskał odpowiednią temperaturę. Firmy kosmetyczne wyszły też naprzeciw osobom, które mają bardzo delikatną skórę lub niski próg bólu i nie mogą korzystać z wosku. W sklepach dostępne są kremy do depilacji, które również usuwają włosy z cebulkami. Obie formy można łączyć, w zależności od części ciała. Krem doskonale sprawdzi się do depilacji miejsc delikatnych jak pachy czy okolice bikini – wiele kobiet stawia na preparaty do skóry wrażliwej lub ze składnikami, które dodatkowo pielęgnują skórę.
Kremy od Delia Cosmetics zawierają m.in. aloes i kojącą alantoinę.

Wygraj zestaw kosmetyków marki Delia Cosmetics

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków marki Delia Cosmetics, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Jakie trzy elementy wiosennego wyglądu są dla Ciebie najważniejsze? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 23 maja br. do godz. 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Rozkwitaj wiosną”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 23.05.2017 r. do godz. 23:59 redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagrody – trzech zestawów kosmetyków, w skład każdego wchodzi (Eyeliner New Look, Plastry do depilacji, Krem do depilacji, 2 lakiery do paznokci) jest marka Delia Cosmetics.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

Monicitia

4 lata temu

Nie używam plastrów. Powodzenia dziewczyny:)

pati25

4 lata temu

Świetny,wiosenny konkurs.Powodzenia w konkursie 🙂

Aneczka2015

4 lata temu

Dzięki i wzajemnie 🙂

Aneczka2015

4 lata temu

Muszę wysłać odpowiedź konkursową 🙂

linea

4 lata temu

Fajny konkurs i nagrody bardzo wiosenne 🙂
Spróbuję coś naskrobać i życzę wszystkim powodzenia w konkursie 🙂

Zostaw komentarz