Każda z kobiet wie, że najlepsza na poprawę humoru jest zmiana koloru włosów. Nawet jeśli jest to tylko mała zmiana o kilka tonów od razu czujemy się lepiej. Co zatem w przypadku gdy już po zaledwie kilkunastu dniach nasze włosy tracą blask, stają się matowe, a kolor znów nie spełnia naszych oczekiwań? Zamiast kolejny raz wydawać krocie na fryzjera, możemy temu zapobiec. Profesjonalna seria Romantic ochrona koloru jest dostępna obecnie również do użytku domowego

Seria Romantic Professional została wzbogacona o nową linię kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów farbowanych o nazwie „Ochrona koloru”.

Linia ochrona koloru Romantic Professional przeznaczona jest do włosów farbowanych lub z pasemkami. Produkty zawierają olejek makadamia, który dogłębnie nawilża włosy oraz nadaje im blasku. Olejek ten znany jest również z drogocennego wpływu na skórę – również głowy. Keratyna sprawia, że pasma są zregenerowane, a także bardziej wytrzymałe. Dodatkowo, co w okresie letnim jest szczególnie ważne, linia ochrona koloru wzbogacona została o filtr UV, który pielęgnuje i wzmacnia strukturę oraz kolor włosów, nawet podczas słonecznych dni.

  • Szampon Romantic Professional ochrona koloru pojemność 950 ml, cena: 12 zł
  • Balsam Romantic Professional ochrona koloru pojemność 950 ml, cena: 12 zł
  • Maska Romantic Professional ochrona koloru pojemność 500ml, cena: 10 zł