fryzury na Sylwestra

Sukienka gotowa, makijaż zaplanowany, więc pora wybrać uczesanie, które będzie wykończeniem całej, sylwestrowej stylizacji. Jakie fryzury będą królowały tej wyjątkowej nocy? Podsuwamy pomysły na najlepsze fryzury na Sylwestra!

Fryzury na Sylwestra

Szalona noc sylwestrowa jest zwykle pełna zabawy do białego rana. Każda kobieta pragnie wyglądać wtedy olśniewająco, nawet po długich godzinach, spędzonych na parkiecie. Fryzura musi pasować do całości stylizacji. Nie może przyćmić naszej kreacji czy urody. Skoro mamy prezentować się idealnie przez całą noc, uczesanie musi być na tyle wygodne i bezproblemowe, by w razie czego szybko je poprawić. Styliści fryzur stawiają głównie na naturalny look, choć delikatne upięcia także pozostają w modzie. Jakie fryzury możemy zafundować sobie na Sylwestra?

Kok z kokardą

Posiadaczki długich włosów mogą wykonać fryzurę, która nie dość, że będzie wygodna, to w dodatku bardzo efektowna. Włosy spinamy na czubku głowy i tworzymy luźny, duży kok. W tym celu możemy użyć specjalnego wypełniacza. Całość spryskujemy utrwalającym lakierem. Wychodzące nonszalancko kosmyki włosów dodadzą całej fryzurze lekkości. Przy koczku przypinamy kokardę w dowolnym kolorze, która będzie pasowała do naszego stroju. Polecamy szczególnie brokatowe ozdoby, które będą mienić się z daleka i zostaną zauważono, szczególnie na plenerowej imprezie.

Gwiazdy we włosach

Rozpuszczone włosy, lekko złapane z tyłu podkreślają dziewczęcy styl. Z dwóch stron zbieramy niewielkie pasma, które spinamy lub splatamy z tyłu głowy. Możemy wykorzystać wsuwki, które nie będą widoczne. Z jednej strony wpinamy spinki z gwiazdkami, lub zakładamy na włosy opaskę z gwieździstym wzorem. Fryzura będzie prezentowała się elegancko, modnie i wygodnie.

Brokatowy zaczes

W Sylwestra możemy nieco poszaleć z brokatem. Odważnym paniom spodoba się fryzura, która idealnie będzie pasowała do stylizacji w męskim stylu, wszelkich garniturów i marynarek. By ja wykonać, musimy dobrze wyprostować pasma i zaczesać je do tyłu. Włosy stylizujemy gumą, lakierem lub woskiem. Od nasady włosów nakładamy stopniowo złoty, sypki brokat. Przy takim uczesaniu zrezygnujmy już z biżuterii.

Lekkie fale

Pofalowane włosy zawsze wyglądają dobrze. Fryzura jest bardzo prosta w wykonaniu i wygodna. Włosy po umyciu dzielimy przedziałkiem. Z mokrych pasm pleciemy warkocze, które rozplątujemy następnego dnia. Pasma delikatnie przeczesujemy palcami i utrwalamy lakierem. Gdy nie mamy czasu, możemy posilić się sprayem do stylizacji włosów, np. solą morską, która da nam taki sam efekt.

Gładki kucyk

Kucyki to coś co lubimy, ze względu na wygodę. Modny kucyk na Sylwestra przybiera nieco inną formę. Wykonujemy go tuż nad karkiem. Uczesanie powinno być idealnie gładkie, w czym pomoże nam lakier do włosów i nabłyszczacz w sprayu. Miejsce wiązania oplątujemy naszymi pasmami, przez co fryzura nabierze elegancji i klasy.

Efektowna plecionka

włosyMiłośniczki wszelkich plecionek, kłosów i warkoczy mogą sięgnąć po propozycję nietypowego upięcia. Naszym efektem będzie trzystopniowa plecionka, spięta z tyłu głowy. Pleciemy więc trzy warkocze, np. kłosy, które następnie spinamy, jeden, nad drugim. Warkocze spinamy dość luźno, by fryzura nie była sztywna. Całość utrwalamy odrobiną lakieru do włosów.

Katarzyna Antos