Dzieje się Nagrody Najnowsze Święta 2017

Nagroda: zestaw świąteczny od Golden Rose!

Golden Rose

Grudzień to miesiąc obfitujący  w wiele atrakcji – przed nami mikołajki, Boże Narodzenie i sylwester.  Z myślą o zbliżających się uroczystościach firma Golden Rose stworzyła wyjątkowe zestawy świąteczne.

Zestaw nr 1 – Infinity Lash Mascara + Dwufazowy płyn do demakijażu

Dzięki temu tuszowi do rzęs można osiągnąć efekt zniewalająco podkręconych, pogrubionych i wydłużonych rzęs. Takie spojrzenie oczaruje każdego! Pod koniec dnia trzeba jednak pamiętać, aby dokładnie oczyścić swoją skórę z kosmetyków i przygotować ją do snu. W tej roli idealnie sprawdzi się płyn dwufazowy. Nie zwlekaj! Teraz ten niezbędnik każdej kobiety możesz wygrać w naszym konkursie.

Golden Rose mascara Infinity Lash

Zestaw nr 2 –  Professional Palette Eyeshadow + Style Liner Metallic + kosmetyczka


Paleta Professional i Style Liner Metallic to idealne produkty, za pomocą których można wyczarować nawet najbardziej bajeczny makijaż! Tak cenne skarby należy odpowiednio przechowywać. Najlepiej w pięknej kosmetyczce!

Golden Rose Style Liner

Zestaw nr 3-  Lakier Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokci

Sonda, niczym czarodziejska różdżka, pomoże stworzyć niepowtarzalny manicure! Z jej użyciem można namalować każdy wzór, jaki tylko przyjdzie nam do głowy! Dzięki lakierowi Prodigy to wspaniałe dzieło utrzyma się na paznokciach przez długi czas.

Golden Rose Prodigy Gel Duo

Wygraj zestaw świąteczny od Golden Rose!

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl firma Golden Rose ufundowała 3 zestawy świąteczne (1 x zestaw nr 1: Infinity Lash Mascara + Dwufazowy płyn do demakijażu + 1 x  zestaw nr 2: Professional Palette Eyeshadow + Style Liner Matellic + kosmetyczka + 1 x  zestaw nr 3: Lakier Prodigy Gel Duo + sonda do zdobienia paznokci).

Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.
Który z zestawów świątecznych zainteresował cię najbardziej? Swoją odpowiedź pokrótce należało uzasadnić.
Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej przedstawiamy zwycięzców.

Lidia: Najbardziej podoba mi się zestaw z płynem do demakijażu oraz z tuszem do rzęs. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez pomalowanych rzęs. Jednak niektóre tusze ciężko zmywa się, nawet najlepszymi płynami. Wciąż poszukuje tego idealnego. Ten zestaw wydaje się być ciekawy. Najpierw pomalowałabym pięknie oczy, a wieczorem nie miałabym kłopotów ze zmyciem mascary. Z chęcią przekonam się jak te produkty sprawdzą się na moich oczach 🙂

iwona: Urzekła mnie koronkowa kosmetyczka i jej zawartość 🙂 Uwielbiam się malować. W torebce zawsze mam mnóstwo szminek czy innych kosmetyków. Nowa kosmetyczka rozwiązałaby problem wiecznego bałaganu w torbie, a kosmetyki w postaci eyelinera i cieni do oczu podkreśliłyby moje spojrzenie.

Mona38: Zestaw lakierów żelowych i sonda do zdobienia paznokci to coś dla mnie! Jestem znana wśród przyjaciółek z pomalowanych na różne kolory i wzory paznokci. Nie lubię nudy  i staram się wymyślać nowe wzorki i techniki malowania. Taki przyrząd musi się znaleźć w mojej kosmetyczce. Już mam pomysł na paznokcie w świątecznym stylu!

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

 

Tekst sponsorowany

Komentarze

pati25

6 lat temu

Gratulacje dla nagrodzonych 🙂

Zostaw komentarz