Dzieje się Nagrody Święta 2017

Nagroda: powieść Agnieszki Olejnik pt. Miłość z nutą imbiru

Miłość z nutą imbiru Agnieszka Olejnik

Do kogo wędruje powieść Agnieszki Olejnik pt. Miłość z nutą imbiru? Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu.

Zapach lasu i zimy, czegoś z dzieciństwa, czegoś dobrego, wypełniał każdy kąt.  Czy magia świąt zdziała cuda i uda się naprawić zniszczone relacje?

Ewa wreszcie odnalazła szczęście, lecz nadal marzy o najprostszych rzeczach, takich jak codzienne zasypianie u boku ukochanego. Andrzej nie jest z nią całkiem szczery, co sprawia, że oboje oddalają się od siebie. Ewa martwi się także o swą skrytą córkę – kiedy zawodzą próby przeprowadzenia szczerej rozmowy, pozostaje jej potajemne śledzenie bloga Klaudii.

Czy Ewa i Andrzej zawalczą o swój związek, kiedy na horyzoncie pojawi się ktoś inny? Czy Klaudia wsłucha się we własne pragnienia i odnajdzie prawdziwą siebie? Bohaterowie Miłości z nutą imbiru muszą sprostać codziennym wyzwaniom, otworzyć się na drugiego człowieka, a niekiedy przyznać się do popełnionego błędu…

Agnieszka Olejnik zaprasza nas do świata, w którym nie zawsze możemy znaleźć prosty kontrast czerni i bieli. Prawdziwe, przejmujące emocje, które zna każdy z nas – bo życie zazwyczaj ma smak słodko-gorzki, ze szczyptą imbiru.

Wygraj powieść Agnieszki Olejnik pt. Miłość z nutą imbiru!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Agnieszki Olejnik pt. Miłość z nutą imbiru, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaka jest twoja ulubiona świąteczna przyprawa? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.
  2. Jakie powieści nakładem wydawnictwa Czwarta Strona wydała Agnieszka Olejnik? Podaj co najmniej 1 tytuł inny niż Miłość z nutą imbiru.

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Ze wszystkich przypraw świątecznych najbardziej lubię anyż. Jego pikantny zapach zawsze wprawia mnie w błogi nastrój i poprawia humor. Gdy czuję, że łapię mnie jesienna chandra, przystępuję do pieczenia ciastek z anyżem. W całym mieszkaniu rozchodzi się wówczas wspaniały aromat, a na moje usta powraca uśmiech. Święta to jedyny czas, kiedy mogę tak bezkarnie eksperymentować z anyżem, ponieważ moja rodzina za nim nie przepada. A tak mogę im powiedzieć, że piekę anyżki w ramach bożonarodzeniowej tradycji;) Agnieszka Olejnik napisała m.in. powieść kryminalną pt. „Nieobecna” – Maria N., Wejherowo.

 

Boże Narodzenie ma dla mnie zapach cynamonu. Nie wyobrażam sobie świąt bez tej przyprawy. Gdy tylko rozpoczyna się  Adwent, zaczynam piec rogaliki z cynamonem. Moja rodzina jest tym faktem zachwycona, ponieważ moi bliscy to straszne łakomczuchy. Cynamon rozgrzewa organizm, co jest działaniem nieocenionym w okresie zimowym, gdy dokucza mróz.  Na wigilijnym stole obok karpia i barszczu z uszkami królują rogaliki cynamonowe oraz kruche ciasteczka z cynamonem. Każde z nich  przyozdabiam inaczej. Chcę w ten sposób pokazać moim bliskim, że w każdy smakołyk włożyłam całe swoje serce. Agnieszka Olejnik napisała sporo książek, w tym „Szczęście na wagę” – Lidia M., Poznań.

 

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Komentarze (2)

pati25

4 lata temu

Gratuluję książki 🙂 Super lektura na Święta

Mindi

4 lata temu

Gratuluję zwyciężczyniom tego konkursu wygrania tej świątecznej książki 🙂 Troszkę zazdroszczę Wam tego szczęścia i postanowiłam kupić sobie tę książkę na święta. Uwielbiam książki o tematyce świątecznej, są pełne świątecznego klimatu i Bożonarodzeniowej magi 🙂

Zostaw komentarz