modne kolory

Przed nami lato, które zapowiada się gorąco. Wraz z jego nadejściem przyjdą nowe, równie gorące trendy, zwłaszcza jeśli chodzi o koloryzację włosów. Jakie modne kolory włosów będą królowały w letni czas?

Naturalny brąz

Oprócz szalonych kolorów, które wciąż cieszą się wielką popularnością, latem stawiamy na brąz i to ten naturalny. Piękny, naturalny brąz można dostosować do każdego typu urody. W grę wchodzi wybór odpowiedniego odcienia, chłodnego czy też ciepłego. Czasem wystarczy tylko lekka zmiana w postaci podbicia koloru, by uzyskać modny kolor. Taka, naturalna fryzura z pewnością sprawdzi się w letni czas.

Stylowa czerwień

Co powiecie na czerwone włosy? Ten odważny kolor przyciąga wzrok i nadaje charakteru. Czerwień może pojawić się na całej długości włosów, albo na ich końcówkach. Czerwone sombre będzie ciekawą alternatywą dla klasycznego ombre. Choć trzeba przyznać, że taka koloryzacja jest wymagająca, ponieważ czerwienie szybko się wypłukują. Musimy więc nastawić się na częste farbowanie lub regularną pielęgnację włosów maskami koloryzującymi.

Odrosty na blondzie

Odrosty na blond włosach dawniej były raczej symbolem zaniedbania fryzury i zwlekania z wizytą u fryzjera. Dziś są jednym z modnych trendów. Ciemny odrost na blond włosach zdecydowanie wyróżnia się z daleka, ale trzeba przyznać, że przy dobrze dobranych odcieniach, wygląda całkiem oryginalnie. I oczywiście nie chodzi o odwlekanie ponownej koloryzacji, ale wykonanie już na wstępie takiej, gdzie odrost będzie widoczny.

Złote włosy

Miłośniczkom złotych włosów z pewnością spodoba się ten trend. Złote włosy prezentują się pięknie, zwłaszcza w letnim słońcu. Taka fryzura będzie idealna na wakacyjny czas. Pasma w odcieniach złota podkreślą naturalną urodę, ale nie każdej kobiece będzie w nich do twarzy. Najlepiej skonsultować się z fryzjerem, czy ciepłe odcienie pasują do naszej karnacji.

miedźGorąca miedź

Miedzie i rudości to bardzo odważne kolory. Mogą zupełnie odmienić twarz. Miedź zarówno na całej długości włosów, jak i na poszczególnych pasmach zrobi wielkie wrażenie. Lecz podobnie jak przy czerwieniach czy fioletach, wymagać będzie podbicia czy uzupełnienia koloru specjalną maską koloryzującą.

Katarzyna Antos