Kochamy flagę narodową, wszyscy śpiewamy hymn, nosimy koszulki z godłem… Za sprawą EURO2012 nastąpił i wciąż trwa, istny szał na akcentowanie swojej polskości – również w modzie.

Koszulka z orłem

Szukamy inspiracji ze świata, tymczasem to, co dobre w modzie, mamy pod nosem. Wszystko zaczęło się od kolekcji Roberta Kupisza Heroes, dedykowanej młodym powstańcom walczącym o Warszawę. Bohaterem i motywem przewodnim kolekcji jest polski orzeł – taki jak z godła.

Koszulki z orłem noszą nie tylko polscy sportowcy, ale też nasi celebryci czy politycy. Nie wstydzimy się tego, że jesteśmy Polakami. Więcej – wreszcie jesteśmy dumni! Nosząc orzełka na piersi nie tylko jesteśmy stylowi, modni, ale także pokazujemy swój patriotyzm i miłość do Polski.

Koszulki dostępne są w rożnych kolorach, a cena T-shirtu z orzełkiem to aż 350 złotych. W porównaniu do cen markowych ubrań proponowanych przez domy mody nie jest to wygórowana kwota. Jednak dla zwykłego obywatela zł to niestety za duży wydatek.

Kocham Polskę!

A może tak koszulka z napisem deklarującym miłość do kraju? Takie koszulki, apaszki, szaliki, niby tandetne, komercyjne, są wciąż szalenie popularne. Najczęściej kupowane jako pamiątki z rożnych zakątków świata, jednak czemu nie zakładać ich na wyjście do parku, rodzinnego grilla? I LOVE (w formie serca) NEW YORK, LONDON, PARIS, czy POLAND właśnie – to się czuje!