Wielu uważa, że to niemożliwe, jednak coraz częściej spotyka się szczęśliwe pary, które poznały się właśnie w świecie wirtualnym. Jeśli właśnie tam szukasz partnera, warto zapoznać się ze wskazówkami, które ułatwią Ci poszukiwania.

Poproś o zdjęcie

Często kobieta boi się prosić o zdjęcie mężczyzny, żeby nie wyjść na płytką i skoncentrowaną na wyglądzie. Jednak piękne słówka i wytarte frazesy rozbijają się o prostą prawdę – wygląd MA znaczenie. Potencjalny partner musi nam się choć trochę podobać, żeby związek miał szansę przetrwać. Poza tym sam dobór fotografii dużo mówi nam o człowieku, który ją wysyła.

Jeśli unika wysłania, albo wysyła cudze – może być zakompleksiony, niepewny siebie i uważać, że nie zasługuje na związek z Tobą. Jeśli wyśle zdjęcie sprzed lat, albo takie, na którym brzydko wygląda – zapytaj, dlaczego wybrał właśnie takie, a nie inne zdjęcie, zanim odrzucisz jego kandydaturę. Być może pozytywnie Cię zaskoczy ciekawą historią o sobie.

Twój profil

Kiedy zakładasz własny profil na portalu randkowym, staraj się unikać wyświechtanych frazesów. Słowa „miła i sympatyczna” nie mówią nic o Tobie, poza stworzeniem ogólnego, niejasnego pozytywnego wrażenia. Poza tym nie możesz wymagać od innych, by byli ciekawi, jeśli sama nie zaoferujesz im czegoś, dzięki czemu będą mogli Cię lepiej poznać.