Uroda

Konferencja prasowa Soraya

soraya ideal beauty

„WYSTARCZY JEDEN GEST ABYS POCZUŁA SIĘ PIEKNIEJSZA” – pod takim hasłem 13 maja 2016 r. w warszawskim Forcie Sokolnickiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona najnowszej linii Soraya ”IDEAL BEAUTY”. Jest to linia dedykowana młodymkosmetyki Soraya Ideal Beauty kobietom, która zapoczątkowała nową odsłonę marki. Nowa Soraya jest  bardzo przyjazna kobiecie, bezpieczna, skuteczna i nowoczesna. Marka idzie z duchem czasu. Zmieniła się zgodnie z oczekiwaniami Polek. Odpowiada na najnowsze trendy i zmieniający się świat. Te informacje przekazała w swojej prezentacji  Ewa Wdowińska –  Marketing Manager.

Konferencję poprowadziła, jak zawsze elegancka i dowcipna, aktorka i piosenkarka, Patricia Kazadi.

Na spotkaniu nie zabrakło Dyrektora Zarządzającego Rafała Szczepkowskiego, który przekazał informacje nt. zmian właścicielskich  oraz Dyrektor Marketingu Elżbiety Mudź, wypowiadającej się na temat nowej strategii i kampanii promocyjnych marki.  Gościem był Maciej Obuchowicz, Dyrektor Strategiczny agencji Lemon Sky, który wystąpił jako ekspert opowiadając, jak zmieniają się potrzeby i oczekiwania Polek. Uczestnikom konferencji przedstawiono odświeżone logo i nowe hasło Soraya NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA MOJEJ SKÓRY .

Tekst sponsorowany

Komentarze (4)

Emilly27k

5 lat temu

To miło,że firma Soraya dba o swoje klientki. Przydałoby się więcej reklam w TV dotyczących wiedzy na temat kosmetyków z firmy Soraya i promowania ich. Osobiście cieszę się,że firma Soraya produkuje swoje produkty dla wszystkich kobiet, mam na myśli podział wiekowy.

Aneczka2015

5 lat temu

Bardzo ładna szata graficzna, świeża i urocza 🙂

Tess

5 lat temu

Dobrze, że są taki konferencje i reklamy bo skąd kobiety wiedziałyby jakie są dobre, odpowiednie dla nich kosmetyki. Takie hasło każda kobieta powinna zapamiętać i dbać o siebie.

pati25

5 lat temu

Bardzo dobre hasło 🙂 Kosmetyki firmy Soraya są bardzo dobre Przeznaczone dla różnych grup wiekowych 🙂

Zostaw komentarz