JADWIGA

Jesienią nasza skóra jest zmęczona po okresie letnim. Potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia, regeneracji i relaksu. Jesienna pielęgnacja z kosmetykami marki JADWIGA z pewnością pomoże odzyskać zdrowy i piękny wygląd skóry. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków polskiej marki JADWIGA!

Marka JADWIGA od wielu lat cieszy się dużym uznaniem na rynku kosmetycznym. Instytut Kosmetyczno-Medyczny laboratorium bioodnowy, oprócz produkcji naturalnych, profesjonalnych kosmetyków oferuje wiele zabiegów kosmetycznych. Produkty marki JADWIGA charakteryzują się naturalnymi składnikami, takimi jak zioła czy glinki, dlatego są cenione przez najbardziej wymagających klientów.

W bogatej ofercie marki znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji ciała, takie jak żele pod prysznic o aromatycznych nutach zapachowych, peelingi, maski, kremy balsamy czy olejki.

Wygraj zestaw kosmetyków marki JADWIGA!

Wraz z marką JADWIGA przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków. By zdobyć jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Jaki kosmetyk z oferty marki JADWIGA wybrałabyś do jesiennej pielęgnacji ciała? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Pełna oferta kosmetyków marki JADWIGA jest dostępna w sklepie internetowym https://sklep.jadwiga.eu/.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Jesienna pielęgnacja z marką JADWIGA”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych od 24.10.2016 r. do 06.11.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków jest marka JADWIGA. W skład każdego zestawu wchodzi: Saipan Krem na Okolice Oczu, Ust, Szyję; Polski Balsam do Rąk i Paznokci, Żel do Kąpieli – Rozmaryn Seria Eco – Promotion, Maseczka Kaolinowa, Saipan Naturalny Puder cera sucha i normalna.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.