jak zaplanować Sylwestra

Choć do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra mamy jeszcze czas, już teraz warto pomyśleć o tym, jak chcemy spędzić jedyną w swoim rodzaju noc w roku. Początek listopada to odpowiedni moment, by poszukać pomysłów. Podpowiadamy więc, jak zaplanować Sylwestra.

Nie mam planów na Sylwestra

Brak planów na Sylwestra to nic strasznego. Nie zawsze mamy ochotę na huczne imprezy do białego rana. Ale pomyślmy o tym, że taka noc jest wyjątkowa, więc trochę szkoda byłoby ją przespać, czy spędzić samotnie w mieszkaniu. Sylwester to radosna noc, pełna zabawy, muzyki i uśmiechu, w końcu czeka nas nowy rok, a wraz z nim nowe możliwości i power do działania. Brak planów zamieńmy w ciekawe pomysły, by nie być samym w taką noc, magiczną noc…

Wyjazd zorganizowany

Jeśli nie mamy ochoty w organizowanie u siebie domowego party i stania godzinami w kuchni, wybierzmy wygodniejsze rozwiązanie. Wyjazd zorganizowany to doskonały pomysł dla singli. Wystarczy, że wybierzemy miejsce. W sieci jest mnóstwo propozycji tego typu wyjazdowych imprez sylwestrowych, z tym, że rezerwacji należy dokonać wcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Na takiej imprezie nie będziemy samotnie ślęczeć przed kieliszkiem. Organizatorzy dbają bowiem o to, by liczba osób danej płci była równa tej drugiej. Możemy więc liczyć na nowe znajomości i dobrą zabawę w pięknej, chociażby górskiej scenerii. O napoje i jedzenie nie musimy się kompletnie martwić, wszystko będzie czekało na miejscu, musimy tylko do niego dojechać, w czym także mogą pomóc nam organizatorzy takiego przedsięwzięcia. Grup, które organizują takie wydarzenia warto szukać na portalach społecznościowych. Niektórzy cyklicznie odbywają takie wyjazdy, w końcu każda okazja jest dobra, by poznać nowych ludzi, a czemu by nie zrobić tego właśnie w Sylwestra?

Sylwester z kulturą

Brzmi dziwnie? Nic w tym dziwnego, ponieważ Sylwester wcale nie musi być związany z huczną imprezą w klubie. Miłośników kultury z pewnością skusi nieco inna propozycja. Sylwestra możemy bowiem spędzić w teatrze, kinie czy filharmonii. W kinach organizowane są specjalne maratony, zakończone o północy symboliczną lampką szampana. Fani teatru mogą wybrać się na spektakl i toast z aktorami. Jeszcze innym pomysłem będzie sylwestrowy koncert w filharmonii. Bilety na tego typu wykradzenia zwykle wyprzedają się w ekspresowym tempie, a sale ośrodków kultury, w Sylwestra stają się wypełnione po brzegi. I wcale nie musimy mieć pary, by się tam wybrać, w końcu to nie bal. Sylwestrowa noc, spędzona w tak wyjątkowy sposób, z pewnością będzie niezapomniana i pełna wrażeń, oczywiście tych kulturalnych.

Zagraniczna przygodaparis-1789706_960_720

Wcześniej warto zaplanować taki wyjazd. Sylwester za granicą to doskonały pomysł, jeśli mamy dość plenerowych imprez i naszej humorzastej aury. Sylwester w nowym miejscu, znanej stolicy czy ciekawym zakątku świata może być niesamowitym przeżyciem i fantastyczną przygodą. Pod wieżą Eiffel, na wyspie Małgorzaty czy pod palmami? Wszystko jest możliwe! Biura podróży oferują tego typu wyjazdy okolicznościowe, więc polecamy sprawdzenie ich oferty.

Katarzyna Antos