Jak wybrać dobre, białe spodnie

Białe spodnie to dość problematyczna część garderoby. Wiele kobiet w ogóle ich nie nosi, bo boi się ośmieszenia. Tymczasem klucz do sukcesu tkwi w tym, aby pamiętać o kilku prostych zasadach. Jak wybrać dobre, białe spodnie?

Białe spodnie idealne dla szczupłych kobiet

Zacznijmy od tego, kto powinien nosić białe spodnie. Do tej grupy niewątpliwie należą drobne kobiety. Jeśli jesteś szczuplutka, to białe spodnie bardzo ładnie wyeksponują twoje kobiece krągłości. Nie będą przy tym wyglądały wulgarnie.

Jeśli borykasz się z dużą nadwagą, nie zakładaj białych spodni. Lepiej noś granatowe lub czarne, bo one optycznie wyszczuplają, podczas gdy biel dodaje ci kilogramów.

Dobre białe spodnie nie prześwitują

Dobre, białe spodnie nie mogą być zbyt cienkie, bo wtedy okażą się przeźroczyste i będziesz świeciła bielizną na ulicy, a tego wolałabyś uniknąć. Wybierz spodnie z grubszego, aczkolwiek elastycznego materiału. Wbrew pozorom jeansy z czystej bawełny wcale nie są tak dobre, bo z jednej strony należą do ciężkich i mogą spadać, z drugiej mogą spłaszczać pupę.

Wskazany jest dodatek elastanu, on nie powinien być dominujący, ale bez niego spodnie, w tym także białe po prostu źle się układają.

Ważny jest także fason spodni, żadne jeansy, niezależnie od koloru, nie powinny ci wchodzić w łączenie między pośladkami, gdyż wygląda to mało estetycznie.

Nadają się do częstego prania

Dobre, białe spodnie powinny nadawać się do normalnego prania w pralce. Unikaj tych, które trzeba czyścić chemicznie, bo białe rzeczy szybko się brudzą, a co za tym idzie trzeba je często prać.