Kultura Styl życia

Wygraj powieść Melodie Winawer pt. Skryba ze Sieny!

Skryba ze Sieny

Specjalnie dla naszych czytelniczek Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy powieści Melodie Winawer pt. Skryba ze Sieny. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Romans z przeszłością czy bezpieczeństwo teraźniejszości? Nowy Jork, wiek XXI. Po nagłej śmierci brata Beatrice dowiaduje się, że zostawił jej w spadku stary dom w Sienie i powierzył dokończenie badań nad zagadkową historią tego miasta. Wśród dokumentów brata Beatrice natrafia na dziennik artysty z XIV wieku: w jego freskach odkrywa własny wizerunek. Nierozwikłana tajemnica przenosi Beatrice do Sieny w przededniu wybuchu zarazy.

Siena, rok 1347. Gabriele Accorsi śni o ciemnowłosej kobiecie, która stała się dla niego źródłem inspiracji. Gdy niespodziewanie spotyka ją na jawie, jego muza okazuje się równie realna jak spisek, który zagraża nie tylko im obojgu, ale i całemu miastu. Siena i Florencja walczą o dominację, a tymczasem zaraza zbiera pierwsze żniwo. Beatrice i Gabriele, uwikłani w zdradę dzielącą dwa najwspanialsze miasta Toskanii, będą musieli zadecydować, który kraj – i wiek – wybiorą.

Winawer debiutuje powieścią historyczną z zawiłym wątkiem kryminalnym i poruszającą historią miłości, która nie mogła się wydarzyć.To świetna książka oparta na rzetelnych badaniach i twórczych pomysłach.- „PUBLISHERS WEEKLY”

Melodie Winawer jest profesorem neurologii na Uniwersytecie Columbia, autorką licznych artykułów naukowych i rozdziałów specjalistycznych książek. Biegle włada hiszpańskim i francuskim, dobrze zna łacinę i znośnie posługuje się włoskim. Mieszka wraz z rodziną w nowojorskim Brooklynie. Skryba ze Sieny jest jej pierwszą powieścią.

Wygraj powieść Melodie Winawer pt. Skryba ze Sieny!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Melodie Winawer pt. Skryba ze Sieny, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 6 sierpnia 2019 roku na maila konkurs@menopauza.pl nagrodzimy najciekawsze.

Gdybyś musiała wybierać między Sieną a Florencją, to co byś wybrała? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 06.08.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 powieści Melodie Winawer pt.  Skryba ze Sieny jest Dom Wydawniczy Rebis

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

łucja

3 lata temu

Zapowiada się intrygująca lektura:)

marcelina

3 lata temu

Książka wydaje się naprawdę ciekawa. Dlatego też zgłosiłam się do konkursu.

becky

3 lata temu

Zapowiada się świetna książka. Wysłałam zgłoszenie.

alina

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane, teraz pozostaje mi tylko czekać na wyniki:)

Zostaw komentarz