Podkreśl swoją oryginalność i wyróżnij się z tłumu podobnie ubranych kobiet! Jak to zrobić? Postaw na EcoFashion – trend, który od dawna jest popularny w Europie i teraz przebojem wchodzi do Polski.

Moda z drugiej ręki

EcoFashion, czyli ekologiczne podejście do mody możemy wyrażać nie tylko przez świadome zakupy zielonych marek, ubrań z ekologicznych tkanin, ale i poprzez noszenie rzeczy z drugiej ręki. Bycie „eko” to dawanie rzeczom szansy na drugie życie. To skuteczny sposób na wyróżnienie się z tłumu oraz znalezienie rzeczy wyjątkowych, niepowtarzalnych, a do tego za stosunkowo niską cenę.

Do zakupów w butikach z odzieżą używaną otwarcie przyznają się aktorzy, piosenkarze, celebryci, a także szafarki, które, jak wiadomo, są wyroczną stylu dla tysięcy zapatrzonych w nie młodych dziewczyn.

Jeszcze kilka lat temu takie zakupy można było robić wyłącznie w tradycyjnych sklepach, dziś handel rzeczami z drugiej ręki przeniósł się do internetu. W sieci istnieje coraz więcej internetowych second- handów, a także platform internetowych z ofertami sprzedaży rzeczy z drugiej ręki, do których zaglądają osoby spragnione rzeczy innych, pojedynczych, wyjątkowych, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Młode kobiety chcą być ubrane oryginalnie, nietuzinkowo i właśnie takich rzeczy głównie szukają.