jak poderwać faceta

Spodobał ci się mężczyzna i zastanawiasz się, czy wypada ci zrobić pierwszy krok?  Nie ma w tym absolutnie nic złego. Pomyśl o tym inaczej. Zaczepiają cię różni mężczyźni, nie wszyscy ci się podobają. Ba, większość nie jest w twoim typie. Gdy wychodzisz z inicjatywą, to uderzasz tylko do tych, którzy są w twoim typie. A to oznacza większe szanse na sukces;) Podpowiadamy, jak poderwać faceta.

Zachęć do uśmiechem

Przede wszystkim musisz się odważyć. Jak ci się któryś podoba, to nie patrz na stereotypy, tylko działaj. Możesz zacząć od tego, że spojrzysz mu w oczy i się promiennie uśmiechniesz. Jeśli mężczyzna jest odważny, to podejdzie do ciebie i zagada lub chociaż odwzajemni uśmiech.  Jeśli nie, przejdź do kolejnego punktu.

Zagadaj pierwsza

Podejdź i zagadaj. Wiele kobiet nie wie, o czym mówić. Najlepiej o tym, co się widzi. Możesz zapytać faceta, czy jest fanem danej marki. Czy motoryzacja to jego hobby. Cokolwiek. Nawet jeśli pierwsze pytania wydadzą mu się dziwne, to przełamiecie lody. Trzeba być odważną, by sięgać po swoje.

Zaproponuj spotkanie

Wiele kobiet zraża się, gdy facet nie ciągnie rozmowy jakoś specjalnie, ale często to wynika z szoku i nieśmiałości. Dlatego warto dać mu szansę. Może na koniec sam zaproponuje spotkanie. Jeśli tego nie zrobi, musisz przejąć inicjatywę i zapytać, czy np. nie poszedłby z tobą wybadać, co dobrego serwują w nowej knajpce.

Bądź zabawna

Gdy z nim rozmawiasz, poruszaj lekkie tematy. Staraj się być zabawna, mieć dystans do siebie i poczucie humoru.  Unikaj wylewania swojej złości nagromadzonej na koleżankę. Nie narzekaj.  Pytaj go o rzeczy, które są jego pasją, aby ułatwić mu rozmowę.

Postaw na sexy sukienkę

Na randkę załóż coś seksownego, ale z klasą.  Zachęcamy do wskoczenia w jakąś sukienkę lub spódniczkę. Nie musisz odsłaniać dekoltu, lepiej postawić na zgrabne nogi lub zgrabne nogi i sukienkę ołówkową, która podkreśla pośladki w naturalny sposób.  Możesz założyć balerinki lub buty na obcasie – wybór należy od ciebie.  Pomaluj się w taki sposób, aby wyglądać dobrze, ale naturalnie. Jeśli masz ładną cerę, wystarczy puder, róż, jasny cień do powiek, tusz do rzęs i czerwona szminka. Ta ostatnia robi wrażenie na większości mężczyzn. Uchodzi za kwintesencję kobiecości.