Dywanik Stopki to nowy produkt w asortymencie Greno. Stanowi idealne uzupełnienie do każdej łazienki: otuleni miękkimi ręcznikami staniemy na puszystym dywaniku po porannym prysznicu lub wieczornej kąpieli. Wesoły wzór, radosne kolory: biel, brzoskwinia, krem, błękit, róż i żółty zapewnią pogodę ducha przez cały dzień. Matkę łazienkową Stopki można łatwo prać i suszyć w warunkach domowych. Nowy produkt stanowi idealne uzupełnienie ręczników Greno.

Wyjątkowo gesty, puszysty i aksamitny w dotyku HOTELOWY DYWANIK ŁAZIENKOWY firmy Greno wykonany w 100% z czystej, szlachetnej bawełny. Śnieżnobiały kolor podkreśla jego sterylność. Niezbędny w domach gospodyń, które chcą zapewnić swoim bliskim luksus pod stopami.

Luxor – wyjątkowo gęsty, puszysty i aksamitny dywanik firmy Greno wykonany w 100% z czystej, szlachetnej bawełny. Naturalny kolor bawełny – piękne ecru – pasuje do wszystkich łazienek i sypialni. Łatwy w użyciu, można prać w pralce. Oferta skierowana do wszystkich spragnionych luksusu pod stopami.