Nie masz pomysłu na urozmaicenie imprezy? Szukasz wyjątkowej atrakcji, która będzie gwarancją świetnej zabawy dla gości w każdym wieku? Fotobudka to strzał w dziesiątkę!

Nic tak nie cieszy jak udane przyjęcie. Zwykle jednak ciężko znaleźć atrakcje, które trafia w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych. Fenomen Fotobudki pozwala zatrzeć granicę wieku oraz – co ważne – uwiecznić całą zabawę.

Czym jest Fotobudka?

Fotobudka to specjalnie skonstruowana kabina z wbudowanym aparatem fotograficznym wysokiej klasy, który umożliwia szybkie, spontaniczne wykonywanie zdjęć bez udziału fotografa. Wystarczy kilka minut, aby utrwalić na kilkunastu zdjęciach weekendowe szaleństwo ze znajomymi.
To świetny sposób na integrację i rozhulanie zabawy!

Jak działa Fotobudka?

Obsługa Fotobudki sprowadza się do jednego dotknięcia ekranu, a ustawienie się do zdjęcia ułatwia wyświetlany na żywo podgląd z kamery. Wy i Wasi goście ustawiacie się w pozach na jakie macie ochotę, a automat wykonuje i na miejscu drukuje Wasze zdjęcia w najwyższej cyfrowej jakości.

Fotoimpreza.pl

Aby pobudzić kreatywność Twoich gości przywozimy ze sobą walizkę pełnych gadżetów. Znajdziesz w nim okulary, kapelusze, okulary, peruki, okulary, maski i oczywiście klasyczne „wąsy na patyku”. Istnieje też możliwość przygotowania akcesoriów w odpowiednim klimacie na imprezy tematyczne.

Uwaga! Wynajmując u nas Fotobudkę płacisz tylko za czas wynajmu, a nie za ilość zdjęć!
Chcąc wynająć własną Fotobudkę, wejdź na Fotoimpreza.pl.

Do tej pory Fotobudkę w Opolu można było zobaczyć w klubie BIG BEN, gdzie atrakcja cieszyła się ogromną popularnością, a do zdjęć ustawiały się kolejki. Właściciele fotoimpreza.pl postanowili rozszerzyć zakres wykonywanych usług i są gotów podjąć rozmowy z właścicielami innych lokali.

Zabawa z Fotobudką ośmiela najbardziej wstydliwych i świetnie integruje imprezowiczów!

Zobacz jak wygląda zabawa w Fotobudce:

Filmik 1
Filmik 2
Filmik 3

Zapraszamy na www.fotoimpreza.pl