Boks produktowy Kosmetyki

Efektima Prime Skin kremy na dzień i na noc

Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Naszą specjalnością są kosmetyki przeciwzmarszczkowe, przeznaczone dla kobiet dojrzałych, których skóra wymaga intensywniejszej pielęgnacji, naprawy i zapobiegania negatywnym skutkom jakie na skórę wywiera przemijający czas.

Efectima Prime Skin krem na dzień

To innowacyjny preparat zawierający wyjątkową formułę składników aktywnych zabezpieczających skórę przed przedwczesnym starzeniem. Skuteczność gwarantuje precyzyjnie zaprojektowana receptura, zawierająca aktywator kolagenu. Już po pierwszej aplikacji widoczne są spłycenia i wygładzenia zmarszczek. Stosowany regularnie wraz z kremem na noc, daje efekt pełnego dopasowania do dobowego cyklu skóry.

Prime Skin krem na noc

To innowacyjny preparat zawierający wyjątkową formułę składników aktywnych zabezpieczających skórę przed przedwczesnym starzeniem . Skuteczność gwarantuje precyzyjnie zaprojektowana receptura, zawierająca aktywator kolagenu. Już po pierwszej aplikacji widoczne są efekty spłycenia i wygładzenia zmarszczek. Stosowany regularnie wraz z kremem na dzień, daje efekt pełnego dopasowania do dobowego cyklu skóry.

Komentarze

pati25

5 lat temu

Interesujący opis kosmetyków.Warto by wypróbować

Zostaw komentarz