Kolor ma niezwykłą moc – wyraża emocje, potrafi dodać pewności siebie lub uspokoić i wyciszyć. Tymczasem tylko 50% kobiet nosi ubrania w swoim ulubionym kolorze. Czas na zmianę! Teraz każda kobieta może sięgnąć po kolor! Dove Invisible Dry to pierwszy na rynku antyperspirant, który nie tylko nie pozostawia śladów na tkaninach w 100 kolorach, ale także chroni przed poceniem i pielęgnuje skórę pod pachami. A zatem – czas na kolor!

Kobiety i kolory…

Na zlecenie marki Dove przeprowadzono niezwykłe badanie, które zaprezentowało stosunek kobiet z całego świata do
kolorów i kolorowych ubrań.
Wyniki okazały się zaskakujące:

 • tylko 50% kobiet często nosi ubrania w swoim ulubionym kolorze;
 • tylko 37% kobiet czuje się pewnie w kolorach innych niż czerń i biel, a zaledwie 14% uważa, że wygląda w nich pięknie;
 • jedna czwarta ankietowanych kobiet sądzi, że założenie kolorowego stroju do pracy spowoduje, że będą postrzegane mniej profesjonalnie przez innych;
  Z drugiej strony kobiety myśląc o kolorach przyznały, że mają one niezwykłą moc:
 • 50% ankietowanych była zdania, że noszenie kolorowych strojów ma pozytywny wpływ na ich samopoczucie i odczucia otaczających je osób;
 • niemal połowa kobiet określiła żółty jako kolor energetyzujący, fioletowy jako dodający pewności siebie, turkusowy jako uspokajający, a aż 60% ankietowanych kojarzyło zieleń ze spokojem.

Wniosek – skoro wiemy już, że kolory są w stanie zmienić samopoczucie nasze i osób w naszym otoczeniu, teraz jest najlepszy moment na porzucenie czerni i bieli!

Antyperspirant, który dba o kolory!

Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach i mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę. W pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, w domu czy na zakupach, najnowszy antyperspirant Dove chroni tkaniny przed plamami, pozwalając kobietom na większą pewność siebie i noszenie ulubionych kolorów, kiedy tylko tego zapragną.

Nowy Dove Invisible Dry to pierwszy, przetestowany antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantów Dove – skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ z kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

Antyperspirant Dove Invisible Dry

 • Gwarantuje 48-godzinną ochronę przed poceniem.
 • Dzięki unikalnej formule nie pozostawiają widocznych śladów na kolorowych ubraniach – jego
  skuteczność została przetestowana na 100 kolorach tkanin.
 • Dzięki zawartości kremu nawilżającego aż w ¼ swojej objętości pozostawia skórę gładką
  jak nigdy dotąd i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu jej nawilżenia.

Dove Invisible Dry dostępny jest w formie sprayu, sztyftu i roll-onu; cena sugerowana 12 zł
Dove Invisible Dry jest dostępny w sprzedaży od marca 2014 r.

Dove