Artykuły Moda

Dodatki, które mężczyźni uwielbiają

Dodatki, które mężczyźni uwielbiają

Panowie może nie są takimi pasjonatami mody jak kobiety, ale nie można im zarzucić całkowitej ignorancji. Wielu mężczyzn może nie potrafi się ubrać jakoś szczególnie modnie, ale ma swoje preferencje dotyczące kobiecej garderoby. Przedstawiamy dodatki, które mężczyźni uwielbiają.

Kabaretki

Mężczyźni mają słabość do kabaretek. Jest w nich coś niegrzecznego, co przyciąga ich uwagę. Ażur działa na ich wyobraźnię. Aby nie wyglądać wulgarnie, kabaretki najlepiej zakładać pod szorty, wówczas uzyskujesz rockowy styl i wygląda to naprawdę ciekawie. Jeśli jednak wybierasz się na randkę, możesz założyć kabaretki pod krótką spódniczkę. Pamiętaj, że tego typu rajstopy nie pasują do eleganckich sukienek i spódnic. Te, w których chodzisz do biura, nie są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o ich zestawienie z kabaretkami.  O wiele lepiej sprawdzą się ubrania o nieformalnym charakterze.

Pończochy

To kolejny fetysz sporej grupy mężczyzn. Panowie mają ogromną słabość do pończoch, zarówno do tych samonośnych ze specjalnym silikonowym paskiem, jak i tych przypinanych do pasa.  W ostateczności, gdy nie masz szczęścia do samonośnych, gdyż zwyczajnie ci spadają z nogi, a brakuje ci czasu na zapinanie pończoch do pasa, możesz postawić na rajstopy imitujące pończochy. To świetna sprawa, a ich założenie zajmuje dosłownie chwilę.  Pończochy możesz nosić zarówno do mniej formalnych, jak i eleganckich sukienek oraz spódnic.

Zakolanówki

Kojarzą się z czasami szkolnymi lub japońską mangą. Mężczyźni mają jednak do nich ogromną słabość. Uwielbiają, gdy ich kobieta zakłada zakolanówki na spotkanie z nimi, ponieważ mają one w sobie coś szalenie podniecającego. Do dyspozycji masz zwykłe, proste, rajstopowe zakolanówki, grubsze z warkoczem oraz zakolanówki w formie kabaretek i takie wiązane z tyłu specjalnym paskiem niczym gorset.

Rajstopy ze szwem z tyłu

Ten męski wybór może wydawać się zaskakujący. Jednak szew z tyłu na nogach wygląda bardzo sugestywnie i zmierza w pewnym miejscu. Mężczyźni kochają rajstopy ze szwem z tyłu. Tutaj do wyboru mamy czarne rajstopy z czarnym szwem, ale też takie zapewniające większy kontrast – czarne rajstopy z czerwonym szwem. Wybór należy tylko do ciebie.

Rajstopy w oryginalnych kolorach

Mogłoby się wydawać, że panowie gustują tylko w czerni, ewentualnie w czerwieni, czyli typowo zmysłowych kolorach. Tymczasem lubią, gdy czasem zaszalejesz z kolorem i założysz fioletowe lub różowe rajstopy.

Rajstopy we wzorki

Motyw kwiatów, liści, kokardek, motyli – wybór wzorzystych rajstop jest naprawdę ogromny. Każda z nas znajdzie tutaj coś dla siebie. Mężczyźni także mają słabość do printów na rajstopach, dlatego uwielbiają, gdy kobieta je nosi. Jest w nich bowiem coś szalenie zmysłowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *