Dlaczego nie warto przepłacać za ozdoby do domu
Zdjęcie autorstwa Sammsara Luxury Modern Home z Pexels

Za sprawą kolejnych lockdownów spędzamy w domu sporo czasu. Zaczęliśmy przykładać większą wagę do dekoracji wnętrz, wiele z nas odkryło w sobie pasję do ich aranżowania. Ozdoby do domu potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Zestawione ze sobą ukazują indywidualny styl osoby, która urządzała dane mieszkanie. Dlaczego nie warto przepłacać za ozdoby do domu?

Dekoracja wnętrz zmieniająca się w zależności od pory roku

Niektóre kobiety co sezon zmieniają wystrój wnętrz, chcąc w ten sposób nawiązać do aktualnej pory roku. Czasem wyciągamy te same ozdoby do domu, a kiedy indziej kupujemy zupełnie nowe. Nie brakuje również pań, którym szybko nudzi się dana dekoracja wnętrz. Czują one potrzebę wprowadzenia pewnych zmian, aby tchnąć w salon powiew świeżości.  Osoby, które zajmują się dekoracją wnętrz, zdają sobie sprawę, iż jest to niezwykle kreatywne, ale, niestety, dość kosztowne hobby.  Czy pozwolić mogą sobie na nie tylko nieliczni?

Dekoracja wnętrz

Zdjęcie autorstwa Kaboompics .com z Pexels

Ozdoby do domu kupujemy oczami

Na ozdoby do domu zazwyczaj patrzymy przez pryzmat ich estetyki.  Jeśli coś bardzo nam się podoba ze względu na kolor, fakturę, kształt czy charakter, kupujemy to, nie zważając na cenę. Sprzedawcy doskonale o tym wiedzą. Zdają sobie sprawę, że dekoracja wnętrz to domena kobiet posiadających duszę estetek. W związku z tym sprzedawcy często oferują ozdoby do domu w cenach nieadekwatnych do ich wartości rynkowej.

ozdoby do domu

Zdjęcie autorstwa Mark McCammon z Pexels

Czy sklepy decor oferują unikatowe elementy ozdobne do wnętrz?

Gdy przekraczamy próg sklepu decor, czujemy się podobnie jak w galerii sztuki. Mamy wrażenie, że obcujemy z dziełami stworzonymi przez utalentowanych artystów. Wszystko jest tak pięknie pokazane i zestawione, iż usypia naszą czujność. Tymczasem tylko nieliczne sklepy decor oferują unikatowe dzieła sztuki, które nadają charakter naszym mieszkaniom. Większość stawia na towar produkowany na skalę masową w azjatyckich fabrykach. Jego wytwarzanie wcale nie jest tak kosztowne, jak mogłaby sugerować cena elementów dekoracyjnych w popularnych sklepach wnętrzarskich.

sklepy decor

Zdjęcie autorstwa Designecologist z Pexels

Gdzie kupisz tanio ozdoby do wnętrz?

Jak nietrudno się domyślić po powyższym opisie, zazwyczaj przepłacamy za ozdoby do domu. W związku z tym, iż wpisują się w nasz gust, ponosimy koszty nieadekwatne do ceny rynkowej wyrobu. Niektóre osoby rezygnują z urządzania mieszkania tylko dlatego, że jawi im się to jako drogie hobby. W rzeczywistości wcale nie musi tak być. Wystarczy, że zajrzymy do galerii zakupów internetowych Lunzo.pl.  Po wejściu do działu z dekoracjami okaże się, że można kupić sztuczne bonsai za 33,02 zł zamiast 100 zł. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na romantyczną kolację lub inne elementy dekoracyjne. Jeśli masz naturę romantyczki, z pewnością przypadną ci do gustu sztuczne kwiaty ozdobne, które możesz zamówić za pośrednictwem Lunzo.pl.  Ogromne wrażenie robi także sztuczny bukiet piwonii czy girlanda ze sztucznych róż. Na uwagę zasługują też kolorowe woreczki z organzy, możesz wsypać do nich zasuszone zioła i powiesić je w szafach oraz różnych zakątkach mieszkania. W zależności od składu wybranych roślin będą nadawały piękny zapach i/lub odstraszały potencjalne szkodniki, w tym mole. Kochasz mruczki?  W twoim salonie nie może zabraknąć poduszki dekoracyjnej z kotem.

Gdzie kupisz tanio ozdoby do wnętrz

Zdjęcie autorstwa Rachel Claire z Pexels

Tanie ozdoby do domu nie ustępują jakością tym z sieciówek

Tanie ozdoby do domu wcale nie są gorszej jakości od tych z popularnych sieciówek. Bardzo często pochodzą one z tych samych fabryk i są starannie wykończone. Ich skład jest również zbliżony.  Jeśli dekoracja wnętrz jest twoją pasją, to znacznie łatwiej będzie ci się jej oddawać, ponosząc mniejsze koszty, robiąc zakupy za pośrednictwem Lunzo.pl.  Tanie ozdoby do domu pozwalają bowiem pozbyć się wyrzutów sumienia, iż wydajemy ogromne pieniądze na rzeczy, które nie należą do artykułów pierwszej potrzeby. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, iż psycholodzy wykazali, iż przedmioty, którymi się otaczamy, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Zakup elementów dekoracyjnych, zdaniem Ingrid Fetell Lee, należy potraktować jako inwestycję w dobry nastrój.  To, jak oddziałują na nas określone kształty, kolory i światło, zostało przez nią opisane w książce Joyful. Zaprojektuj radość w swoim otoczeniu.

tanie ozdoby do domu

Zdjęcie autorstwa Lisa Fotios z Pexels

Jeśli dekoracja wnętrz to tylko z Lunzo.pl!

Galeria zakupów internetowych Lunzo.pl oferuje modne elementy dekoracyjne w przystępnej cenie. Bardzo często podoba nam się jeden drobiazg, jest on stosunkowo tani, ale do jego zakupu zniechęcają nas koszty przesyłki. Na Lunzo.pl unikasz tego problemu. Wszystkie przesyłki są darmowe, niezależnie od wartości złożonego zamówienia. Na adres wskazany przez zamawiającego dostarcza je Poczta Polska. Galeria zakupów internetowych Lunzo.pl pośredniczy między kupującymi a azjatyckimi dostawcami.  Choć bardzo rzadko dochodzi do tego typu sytuacji, to w przypadku, gdy towar nie dotrze do zamawiającego, pośrednik zwraca na jego konto poniesione koszty.  W tym miejscu warto podkreślić, iż za zamówienie możesz opłacić poprzez zwykły przelew bankowy.

dekoracja wnętrz

Zdjęcie autorstwa Terje Sollie z Pexels