Słynna włoska aktorka Sophia Loren skończyła w tym roku 80 lat, mimo to wciąż zachwyca cały świat swoją urodą. Podczas wielu imprez w Hollywood z wielkim urokiem pozuje do zdjęć i zawsze wygląda idealnie. Chcecie poznać tajemnicę jej wiecznej młodości?

Loren swoją karierę rozpoczęła w latach 50-tych, w ciągu 10 lat zdobyła ogromną popularność, w latach 60-tych uznawana była za symbol seksu. Kobiety pragnęły się do niej upodobnić, a mężczyźni tracili specjalnie dla niej głowy. Zawsze była bardzo wysoka (174 cm wzrostu) i szczupła (jej wymiary to 97-61-97), oznacza to że jest idealnie proporcjonalna. Mimo tego, że we wrześniu skończyła już 80 lat to nadal wygląda perfekcyjnie.

Aktorka wielokrotnie podkreślała że ulubionym elementem jej diety, a zarazem sekretem urody jest spaghetti. Po ostatnich doniesieniach odnośnie szkodliwości glutenu trudno w to uwierzyć. Okazuje się że gwiazda uwielbia makaron i nie jest w stanie go sobie odmówić. Jej sposobem na obniżenie kaloryczności potrawy jest zamiana tłustych i ciężkostrawnych mięsnych sosów na dodatki warzywne. Właśnie ten trik sprawia, że Sophia wygląda tak pięknie.

Wszystkie powinnyśmy pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu do naszej diety większej ilości warzyw i owoców. Taki mały zabieg na pewno może być pomocny przy zachowaniu idealnej sylwetki przez długie lata.

E.K.

Źródła zdjęć:

  • Prince Power